Wpis z mikrobloga

#fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32

tak samo jak w miss mikro najpopularniejsze tytuł bedą dostawać minusy bo hipsterzy są p----------i w głowie i tak o to #csgo przegrało z europa unviersalis, grą w którą nikt tu prawie nie zagrał nawet albo opdalił dwa razy i zapomniał xD w csgo ludzie bede grac i wspominac jeszce lata a o #eu4 zaginie słuch za rok

http://www.wykop.pl/wpis/18465427/mireczki-mamy-broblem-w-grupie-bb-%CA%96-po-uplywie-pr/
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A to jest jakiś wybór by nie było tam tych raków? xd


@WilecSrylec: no grasz premade? znaleźć znajomków to można raz dwa, wystarczy dodawać spoko typów po grze a nawet zapytać na wykopie

Nie mam demek, po prostu po zgłoszeniu dostawałem podziękowanie za zgłoszenie i informację o banie dla gościa.


dostałeś kilkanaście razy informacje tak tak. i w 200h to pewnie na niskiej randze. weź już nie kłam. #rak
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: grasz w grę w której potrzebujesz drużyny. to nie bóldup że ci valve nie dało super drużyny 5 zajebistych polaków tylko sam sobie ją znajdź. potraktuj to jako część gry. wg mnie valve powinno w-----ć całkiem opcję grania z randomami to byli ludzie przestali bóldupić, a tak swoją porażke zawsze mogą zwalić na członków drużyny.
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: A widzisz, w EU4 nie jestem przynajmniej skazany na granie z bandą debili jaka zazwyczaj gnieździ się na serwerach CSa. Samo community CSa i jego model strzelania sprawia, że w moich oczach przegrałby pojedynek chyba z każdą inną grą w tym zestawieniu, może poza Tibią xD
  • Odpowiedz
A widzisz, w EU4 nie jestem przynajmniej skazany na granie z bandą debili jaka zazwyczaj gnieździ się na serwerach CSa.


@kulaty: w CS tez nie jestes, znajdź znajomków i graj z nimi. znalezienie teamu w grze teamplay to część twojej roboty.

@
  • Odpowiedz
zajebisty model strzelania jest którego prawie żadna gra nie ma oprócz insurgency


@KotletyMielone: A może właśnie inne gry nie mają takiego modelu strzelania bo jest nieintuicyjny i s---------y? xD
  • Odpowiedz
@kulaty: ale przecież model strzelania jest zajebisty. miliony ludzi pokochało go od 1999. twój argument jest inwalidą.

wystarczy serio z pare tygodni i umiesz strzelać i model sie robi całkiem intuicyjny i n------------y.

czemu tylko noobki pisza ze csgo jest z-----e? ah wiem w innych grach wchodzisz i od razu grasz a w grach takich jak csgo quake brood war dostajesz mocne baty zanim sie ogarniesz i teraz era casualowców
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Błagam Cie XD
Nie mam na myśli z-----------a w maratonie z naładowanym kałachem, ale powolne przesuwanie się z pistoletem w ręce nie powoduje powtórki karnych z tych euro.
Grałeś chociażby w R6? Też gra rankingowa, też w zamyśle coś podobnego do CS, wreszcie też randomowe dobieranie i jeszcze ani razu przez 50h nie spotkałem kogoś kto by darł ryja bo zginąłem, a jestem jak na razie wybitnie do d--y
  • Odpowiedz
Grałeś chociażby w R6? Też gra rankingowa, też w zamyśle coś podobnego do CS, wreszcie też randomowe dobieranie i jeszcze ani razu przez 50h nie spotkałem kogoś kto by darł ryja bo zginąłem, a jestem jak na razie wybitnie do d--y i zazwyczaj ginę bez zabójstw


@WilecSrylec: grałem u kumpla, zajebiście faktycznie nikt nie użył mikrofonu przez 10 meczy xD elo wpisz sobie w csgo voice_enable 0 i będziesz miał
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Miliony pokochały też Wolfensteina 3D, gdzie nawet nie ruszałeś kamerą w górę i dół, co nie znaczy, że ten model był dobry. Można fajnie zrobić model strzelania gdzie ruch zmniejsza celność, popatrz na takie R6. Świetna gra z zajebistym modelem strzelania i prowadzenia meczy, z community przy którym to CSowe wygląda jak ludzie buszu xD
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Może nie miał głośników, bo jak gram to spokojnie się dogaduję z każdym (nawet Rusek potrafi być kulturalny i mówić po angielsku, a nie drzeć się CYKA BLYAT JOB TWOWA MAĆ NA H-J)
Ale i tak lepiej grać w grę bez voice chatu niż w taką gdzie używa się go do obrażania matek XD
  • Odpowiedz
Ale i tak lepiej grać w grę bez voice chatu niż w taką gdzie używa się go do obrażania matek XD


@WilecSrylec: to sobie odpal csgo z voice_enabled 0 albo ALBO... znajdz znajomków jak każdy normalny gracz csgo (powtarzam się chyba 5 raz). to ze masz ruskich w teamie to jest tylko i wylacznie TWOJA wina.
  • Odpowiedz
@KotletyMielone:

to sobie odpal csgo z voice_enabled 0

To on jest tam tylko po to by jechać po swoich matkach, czy po to by się ze sobą komunikować i sobie pomagać?

W ŻADNEJ innej grze nie spotkałem się z takim zachowaniem jak w CS, więc wychodzi z tego że community CS to rak.
  • Odpowiedz