Wpis z mikrobloga

#fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32

tak samo jak w miss mikro najpopularniejsze tytuł bedą dostawać minusy bo hipsterzy są #!$%@? w głowie i tak o to #csgo przegrało z europa unviersalis, grą w którą nikt tu prawie nie zagrał nawet albo opdalił dwa razy i zapomniał xD w csgo ludzie bede grac i wspominac jeszce lata a o #eu4 zaginie słuch za rok

http://www.wykop.pl/wpis/18465427/mireczki-mamy-broblem-w-grupie-bb-%CA%96-po-uplywie-pr/
  • 102
CS:GO to po prostu porażka.


@WilecSrylec: jaki rak jaka porażka? czitera widziałęm przez 1700h z 10 razy. gdzie masz rak? jak po X godzinach grasz ciągle z randomami to wiń tylko siebie.

Jeszcze o ile cs 1.6 może być to swego rodzaju klasyka to CS:GO to po prostu porażka.


##!$%@? cs:go jest o wiele lepsze od 1.6 mówie to jako gość co gra od 1.0 i kafejek. ja mam wrażenie że
grą w którą nikt tu prawie nie zagrał nawet albo opdalił dwa razy i zapomniał xD

Trochę to jednak ból dupy.Ja pamiętam jeszcze wcześniejsze Europki, więc tej też raczej nie zapomnę.To tylko taka zabawa i nie ma co się przejmować wynikami.To tak jak przejmowanie się rankingami Filmwebu jedne filmy,czy aktorzy są niżej lub wyżej i tyle.
@KotletyMielone:
z jednej strony piszesz

dla graczy myślących


a z drugiej robisz z siebie kompletnego debila

Gra dla sebków i gimbusów


@Wiedmolol: zdecyduj się.

a nie głosujemy na najpopularniejszą tylko najlepszą.


no i #csgo jest o wiele lepsza grą tylko to dokładnie o czym mówie - hipsterzy/hejterzy i inne mentalne dno myśli że to "gra dla sebków i gimbusów" (bo to FPS? bo się strzela? bo dzieci też w to grają? bo
No ja przez 200h to kilkunastu,


@WilecSrylec: daj pare demek bo pewnie ogladales że jesteś taki pewien że to cziterzy? że kilkunastu spinboterów widziałeś w 200h nie uwierzę. czy darłeś ryja CZITER chociaż nei widziałeś jak gra i sam byłeś właśnie rakiem?

a nie zliczę ilości drących ryja dzieci/rusków/polaczków.


to czemu z nimi z własnego wyboru grałeś?