Wpis z mikrobloga

#fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32

tak samo jak w miss mikro najpopularniejsze tytuł bedą dostawać minusy bo hipsterzy są p----------i w głowie i tak o to #csgo przegrało z europa unviersalis, grą w którą nikt tu prawie nie zagrał nawet albo opdalił dwa razy i zapomniał xD w csgo ludzie bede grac i wspominac jeszce lata a o #eu4 zaginie słuch za rok

http://www.wykop.pl/wpis/18465427/mireczki-mamy-broblem-w-grupie-bb-%CA%96-po-uplywie-pr/
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KotletyMielone: Jak mi się podoba to przejdę. Nawet całą grę przejdę - tylko ma mi się podobać. Twój ukochany CS tutaj odpada.

Dalej będziesz pisał jakieś pierdoły zamiast odpowiadać na moje posty? Skąd ty w ogóle dochodzisz do swoich wniosków po tym jak przeczytasz moje komentarze ty marny trolu?
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: pokaż mi gdzie płacze o złym strzelaniu albo, że chcę gier jak kiedyś xDD prawda jest taka, że EU4>CS:GO i mówię to będąc zapatrzonym w CS przez 4 lata od 2012, dobrze było dorosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: @DzikiZgon: najlepsze jest to że obydwoje wiecie że eu4 nawet najmniejszej szansy nie powinno mieć, eu4 jest o wiele ale to o wiele wiele c-------ą grą ale s---------y łącznie z wami mogą zagłosować przeciwko #csgo. doskonale o tym wiecie, doskonale wiecie o tym że nie głosujecie "eu4 jest lepsze" tylko "hejtuje csgo bo nie umiem w to grać" ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
To potworne uczucie kiedy gracz najbardziej zraczałej i c------j gry wchodzi do twojego paradoxowego świata i pluje się że jego g---o z ułomnym systemem strzelania przegrywa z inną grą w jakimś z------m rankingu wymyślonym przez jakąś zupełnie nieznaną osobę XD.
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: najlepsze argumenty czemu cs jest fajna gierka : "mozesz grać z drużyną zeby nie grać z zraczałą społecznością", "nie umiesz strzelać", "macie bol d--y" EU4 na pewno stawia na bardziej inteligentną rozrywkę niż wywalenie fullauto w 5 rywali(tylko to jest wg. ciebie fajnego)
@Discoaster: czemu chcesz gasić fajną gównoburze? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
EU4 na pewno stawia na bardziej inteligentną rozrywkę niż wywalenie fullauto w 5 rywali(tylko to jest wg. ciebie fajnego)


@kfpwa: o kolejny argument "EU4 to jest fajna gierka bo w innej grze się strzela fullauto w 5 rywali" xD

btw jak strzelasz w CS full auto to sie nie dziwie ze hejtujesz te gre. czarnolisto za bycie idiotą albo próbe trollowania
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Kolego, nie przywiązuj uwagi do głosowaniu na wypoku, ile ludzi tyle opinii i tyle ZAINTERESOWAŃ , jak widać w tym gronie było więcej zwolenników europy, lubię dwie gry, sam głosowałem na cs-a, ale nie przywiązuję wagi do tego głosowania - to była zabawa. A wszystkich, którzy uważają, że cs < g---o, albo eu4 < g---o należy ignorować, każda gra ma zalety jak i wady. Jest tu wiele s--------n, którzy
  • Odpowiedz
@ChomikSon: nie oglądam, i mam w dupie skiny.

o i znowu komentarz "csgo hehe izak hehe" zamiast "eu4 jest dobre bo ....". ty znasz chociaz jakiegos strimera eu4? na pewno nie, bo kto to by ogladał, emocje jak przy zbieraniu grzybów.
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: a znasz jakiegoś strimera książek? Albo picia piwa? Nie, bo kto by to oglądał, emocje jak przy zbieraniu grzybów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Baranie, zrozum, że są gry popularne, mniej popularne i takie, które nadają się do oglądania i nie. Czy Wiedźmin 3 jest dobrą grą do streamowania? Nie. Czy LoL jest? Tak. Czy to znaczy, że LoL>W3? Nie.
  • Odpowiedz
a znasz jakiegoś strimera książek? Albo picia piwa? Nie, bo kto by to oglądał, emocje jak przy zbieraniu grzybów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ChomikSon: nie ale oglądałem swego czasu dużo strimów z szachów (chociaz nickami nie rzucę bo po prostu nei pamiętam)

Baranie, zrozum, że są gry popularne, mniej popularne i takie, które nadają się do oglądania i nie. Czy Wiedźmin 3 jest dobrą grą do streamowania? Nie. Czy LoL jest? Tak. Czy
  • Odpowiedz