Wpis z mikrobloga

#fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32

tak samo jak w miss mikro najpopularniejsze tytuł bedą dostawać minusy bo hipsterzy są #!$%@? w głowie i tak o to #csgo przegrało z europa unviersalis, grą w którą nikt tu prawie nie zagrał nawet albo opdalił dwa razy i zapomniał xD w csgo ludzie bede grac i wspominac jeszce lata a o #eu4 zaginie słuch za rok

http://www.wykop.pl/wpis/18465427/mireczki-mamy-broblem-w-grupie-bb-%CA%96-po-uplywie-pr/
  • 102
@WilecSrylec: no jest dużo raka jak w prawie każdej najpopularniejszej gierce, stronie internetowej, cokolwiek. patrz na wykopie ile raka, czemu nie usunąłeś jeszcze konta?

i powiedz czemu TY decydowałeś się grać z tym rakiem jak mogleś pograć z spoko ludźmi? to była tylko twoja decyzja.

powtórze się kolejny raz - CSGO to gra DRUŻYNOWA czemu nie szukałeś drużyny, skoro to praktycznie najważniejsza część gry?
@KotletyMielone: bo nie potrzebuje stu update by być grywalna
Bo wymaga więcej myślenia
Bo daje poczucie brania udziału w czymś większym
Pamięć zaginie? Tylko dlatego bo pojawi się eu 5. I dalej będzie częścią sagi która ma swój początek przed tym jak Cs był popularny.
bol dupy csowca, bo jego kochana gra niewygrała xD


@Nort: nie. nie miałbym żadnego problemu gdyby cs przegrał z np homm3 czy half life czy starcraftem czy innymi zajebistymi tytułami. nawet z gta v zelda skyrimem czy czymkolwiek ale #!$%@? z eu4?

i jestem pewien ze to nie jest tak ze ludzie klikali "myślę że eu4 jest lepsze niz csgo" tylko "glosuje eu4 bo hurrr csgo gimbusy #!$%@? nie umiem grac
@KotletyMielone: Załóżmy sobie taką sytuację.
Jest 3 w nocy i nie mam większej ochoty by budzić znajomych tylko po to by zagrali razem ze mną. Ja mam ochotę postrzelać więc wchodzę do kolejki, czekam kilka minut i zaczynam grę. Tutaj rozdzielamy:

1. Wchodzę na dusta w cs i na dzień dobry ktoś my #!$%@? słuchawki soczystym CYKA BLYAT
2. Wchodzę na serwer w R6 i wszyscy kulturalnie się witają, a jak
@kulaty: tak bo to jest żałosne że eu4 wygrało z o wiele wiele lepszym csgo

jedyne argumenty:

- w csgo jest rak i ruscy (mozna grac bez)
- w csgo #!$%@? strzelanie (jak nie umiesz grac to tak)
- "bóldupy" (usunalem te komentarze ktore zawierały dosłownie tylko to)

i eu4 jest takie zajebiste a nikt ale to nikt nie wymienil pojedynczej zalety eu4 a tylko poszedl hejt na csgo co w
@WilecSrylec: ale mozesz byc piwniczaninem i znalezc innych piwninaczninow na csgo dlatego to dodatkowa zaleta csgo. znam malzenstwo co sie poznało w CS. i no niestety przykro mi ze w grze druzynowej nie pograsz z komputerem, taka sytuacja. i sam mozesz śmiało przyznac ze granie o 3 w nocy to juz na sile szukasz problemow.
@KotletyMielone:

ale mozesz byc piwniczaninem i znalezc innych piwninaczninow na csgo dlatego to dodatkowa zaleta csgo

No super zaleta, mogę poczuć się że w moim #!$%@? nie jestem sam XD

Poza tym nie rozumiem twojego problemu, przecież obydwa CS przeszły przez fazę grupową i dopiero teraz mogą odpaść z HoMM III i CS 1.6?
No super zaleta, mogę poczuć się że w moim #!$%@? nie jestem sam XD


@WilecSrylec: możesz poznać po prostu ludzi i z nimi grać. w eu4 sobie pograsz z komputerkiem. szkoda mi już strzępić ryja serio.

wy naprawde nie uważacie że eu4 jest lepsze tylko mega mega hejt na csgo w tym wpisie jest, dosłownie nic więcej. nikt dosłownie nikt nie napisał czemu eu4 jest fajne oprócz banałów "strategiczne myślenie"
@KotletyMielone: jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji że przysiadam do cs o 15 na godzinkę a kończę o 3 w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślenie strategiczne to myślenie na dłużej niż max 2 minuty XD. eu4 też ma tryb multi i znam ludzi którzy w cs grają tylko z komputerkiem na boty.
Poznać ludzi to ja wolę w klubie czy parku, a nie w grze.


@WilecSrylec: tu zlot serwera z ludźmi których poznałem w grze. z paroma byłem potem na imprezie i dalej mam kontakt. dwoje z nich jest małżeństwem.

ty tego nie rozumiesz bo z ruskimi grałeś i nie ogarnałeś strzelania nawet. cs to taki rak
K.....e - > Poznać ludzi to ja wolę w klubie czy parku, a nie w grze.

@WilecSrylec...