Wpis z mikrobloga

#fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32

tak samo jak w miss mikro najpopularniejsze tytuł bedą dostawać minusy bo hipsterzy są #!$%@? w głowie i tak o to #csgo przegrało z europa unviersalis, grą w którą nikt tu prawie nie zagrał nawet albo opdalił dwa razy i zapomniał xD w csgo ludzie bede grac i wspominac jeszce lata a o #eu4 zaginie słuch za rok

http://www.wykop.pl/wpis/18465427/mireczki-mamy-broblem-w-grupie-bb-%CA%96-po-uplywie-pr/
  • 102
@KotletyMielone: Strzelanie to nie problem, bo po kilkunastu godzinach na spokojnie da się przyzwyczaić, co nie zmienia faktu, że jest ono nieintuicyjne.
Te jak to nazwałeś "strategiczne myślenie" w cs jest uproszczone do bólu. Każda drużyna robi to samo:
1. Kup uzbrojenie, które zazwyczaj ogranicza się do 4 broni bo reszta jest niezbalansowana i nieużywana
2. Rzuć smoki/flashe/molotowy
3. Wbijaj i podkładaj bombę/ustaw się i czekaj na przeciwnika
4. Powtarzaj od
@WilecSrylec: no i teraz mi odpowiedz szczerze ale naprawdę szczerze masz 200h to ile razy zrobiłeś setupów? masz d2,mirage,inferno,nuke,cbble,overpass,train ile znasz setupów? ile pop fleszy i smoków? ile raz rzuciłeś jakąkolwiek taktyke? 200h masz to zgaduje 0? nigdy tak naprawde nie zagrałeś w csgo i próbujesz dyskutować?
@kfpwa: no #!$%@? jestem zaskoczony że w grze stategicznej jest więcej strategii niż w csgo brawo. no szok. tu mnie masz.

a teraz prosze nie omin pytania i odpowiedz: ile razy w eu4 miales skoki adrenaliny, ile razy czules ogromna satysfakcje. bo ja w grach typu cs brood war quake to setki razy podobnie jak inni gracze. gralem w eu1, civ5, cities skylines i setki innych gier od czasów c64 i
@WilecSrylec: bardzo ale to bardzo wierze i byś powiedział że masz 1000h to bym właśnie myślał że masz 200h

Porównując zaawansowanie taktyk z R6 do CS to jak porównywać złożoność Photoshopa do Painta


xD dlatego wierze ze masz 200h. i znow najlepsze w tej dyskusji jest że nikt nawet nie wspomina eu4 bo ona szansy nie ma vs CSGO i właśnie ty w temacie eu4 vs cs robisz wojenke RS vs
@KotletyMielone: Ja w EU4 nie grałem więc głosowałem tam na sprawdzam.
A jako że jednej jednym z twórców tej ankiety to mogę ci w tajemnicy powiedzieć, że cs mieliśmy w ogóle nie dawać/ewentualnie tylko 1.6, ale ludzie by nas zjedli, że go nie ma więc więc dodaliśmy dla spokoju.

A czemu wygrało to nie pytaj się mnie tylko tych co tam głosowali.
, że cs mieliśmy w ogóle nie dawać/ewentualnie tylko 1.6


@WilecSrylec: serio? najlepsza gra PC ostatnich lat, top seller steam, gra dla której ludzie kupują PC, top gra esport i chcieliście nie dawać?

nie pytaj się mnie


ale dyskutuj ze mna przez 20 komentarzy
@KotletyMielone:

@WilecSrylec: serio? najlepsza gra PC ostatnich lat, top seller steam, gra dla której ludzie kupują PC, top gra esport i chcieliście nie dawać?


Tak serio, wolałbym na to miejsce wrzucić chociażby Mount&Blade, ale tak jak mówiłem jest tu tylko dlatego, że jest popularny.

ale dyskutuj ze mna przez 20 komentarzy


piszesz pod naszym tagiem więc czuję się zobowiązany by Ci odpowiadać. Poza tym lubię ciągnąć gównoburze
@KotletyMielone: miałem ogromną satysfakcje gdy usuwałem kebabów ruskich i moskali, wielki skok adrenaliny jak dostałem event na unie personalną nad francją także strategie też mogą być interesujące ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do dobrych odczuć to bardziej wole odwalić jakieś inteligentne wyruchanie przeciwnego teamu tak że nie będą wiedzieli kiedy połykają niż zwyczajne wywalenie fullauto i zabicie 5 rywali
@KotletyMielone: A jeszcze jednego posta sobie napiszę:

Powiedz mi, w takim razie czy ja miałem zagłosować na CS: GO którego NIE LUBIĘ, zamiast na EU4, które jest w sumie spoko? W ankiecie pytanie brzmi "która z gier jest wg ciebie najlepsza" i na takie pytanie odpowiedziałem, a nie na pytanie "Którą grę woli @KotletyMielone". Czy EU powinno wygrać ten turniej? Zdecydowanie nie. Ale CS też nie powinien(zresztą ja bym wywalił
@KotletyMielone: XDDD

Grałem w CS:GO łącznie może już z 900-1000h kilka razy Global i dla mnie to jedna z gorszych gier i jeden z moich największych błędów. Ludzie debile, gra tak na prawdę prosta jak cholera, nie potrzeba wiele myślenia, żeby nawet na LAN-ach w mieście coś ugrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już wolę "jeszcze jedna prowincja" niż "jeszcze jeden mm".

Nie mów, że jedna z najlepszych
, wielki skok adrenaliny jak dostałem event na unie


@kfpwa: ooooj tak tak zesram sie a nie w to uwierze. i tacy ludzie jak ty co w żywe oczy po prostu KŁAMIĄ i wymyślają mają szanse głosu xD

@DzikiZgon:

Grałem w CS:GO łącznie może już z 900-1000h kilka razy Global i dla mnie to jedna z gorszych gier


kolejny kłamca

Powiedz mi, w takim razie czy ja miałem zagłosować na