Wpis z mikrobloga

475 041 - 117 - 20 - 33 - 60 = 474 811

Upał to nie moja bajka!! Źle mi się jeździ i już!! Brakowało 115 km na stravie do ósemki z przodu to ambitnie chciałam to wykręcić podczas jednej trasy i nie byłoby pewnie żadnego problemu gdyby nie ta temperatura. Po dwudziestu pierwszych kilometrach było mi słabo, brakowało mocy, a tu jeszcze setka przede mną... Kolega mówi, że ze mną dalej nie jedzie, bo wyglądam na zamuloną i nie dam rady. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mój upór, albo głupota nie pozwoliły mi jednak zawrócić - posiedziałam trochę na kole, jakoś mi oddało, a i chłodniej zaczęło się robić, bo wystartowaliśmy po 16ej. Summa summarum, jazda była udana - wpadło trochę koronek, avs 23 km/h i przede wszystkim cel osiągnięty - osiem tysięcy przekroczone!!

Dwa kolejne dystanse to dwa kolejne upalne dni - blech, ledwo wykręciłam tę dwudziestkę, bo pokonał mnie ból głowy.

Sześćdziesiątka z wczoraj - cuuuuudo!! Chłodek z północy muskał me rozgrzane ciało gdy cisnęłam po kolejne koronki!! :D Niestety na dwóch segmentach się nie udało - niby poprawiłam swoje czasy i prędkości były powyżej 30 km/h, ale zabrakło kilka sekund do pierwszych miejsc. Nic straconego, jeszcze powalczę!!

#rowerowyrownik #100km
Kejcia26 - 475 041 - 117 - 20 - 33 - 60 = 474 811

Upał to nie moja bajka!! Źle mi ...

źródło: comment_DnvInVsdJyD3SlMmWi3FMmVIXfGXF3ZQ.jpg

Pobierz
  • 4