Wpis z mikrobloga

Mam znajomą na fejsie, którą facet rzucił i od trzech miesięcy wrzuca jakieś pioseneczki z podpisami "zapomnę", idiotyczne opisy typu "a może szczęście czeka tuż za rogiem, tylko ileż można w to wierzyć", obrazki "ten frajer nie był mnie wart" itd., widać, że ma jakieś huśtawki nastrojów od "dam radę" do "nie dam rady" noooooż kuźwa, nie wiem co chce tym osiągnąć, ale beka niezła xD Największą pewnie ma ten jej były. jeszcze parę razy relacjonowała swój dzień typu: "wstałam rano z mokrymi od łez oczami, nie dam rady przeżyć dzisiejszego dnia". Panienka ma 25 lat i jest lekarzem :O Mój stary chodzi i mówi, że kobiety w dzisiejszych czasach nie mają godności. No i patrzę co ona wypisuje no i nie mają. #facebook #bekazrozowychpaskow
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kate1990: Takie zachowanie zazwyczaj jest domeną gorzej wykształconych (przynajmniej na moim fb), a tutaj lekarka hmmm . Jak tylko takie kwiatki się pojawiają to od razu rezygnuję z subskrypcji.
  • Odpowiedz
@Marmite: @kate1990: Ja takich wywalam ze znajomych, chyba że jakimś cudem mam z nimi sensowny kontakt. Ale to mało możliwe jeśli komuś tak o--------a. Żadnego bawienia się w wyłączanie subskrybcji.

@Suszi88: Wykształcenie != mądrość życiowa i dystans do wszystkiego.
  • Odpowiedz