Wpis z mikrobloga

Mam znajomą na fejsie, którą facet rzucił i od trzech miesięcy wrzuca jakieś pioseneczki z podpisami "zapomnę", idiotyczne opisy typu "a może szczęście czeka tuż za rogiem, tylko ileż można w to wierzyć", obrazki "ten frajer nie był mnie wart" itd., widać, że ma jakieś huśtawki nastrojów od "dam radę" do "nie dam rady" noooooż kuźwa, nie wiem co chce tym osiągnąć, ale beka niezła xD Największą pewnie ma ten jej były. jeszcze parę razy relacjonowała swój dzień typu: "wstałam rano z mokrymi od łez oczami, nie dam rady przeżyć dzisiejszego dnia". Panienka ma 25 lat i jest lekarzem :O Mój stary chodzi i mówi, że kobiety w dzisiejszych czasach nie mają godności. No i patrzę co ona wypisuje no i nie mają. #facebook #bekazrozowychpaskow
  • 38
@kate1990: Szkoda słów.. 25 lat, lekarz, a zachowuje się jak dziecko.

Mnie na fejsie trzyma tylko grupa ze studiów, gdzie mogę się dowiedzieć szybko o kolosie czy innym zaliczeniu :D a tak to... naprawdę, aż mnie korci żeby usunąć tam konto.

Mam znajomą, która ma pierdyliar zdjęć ze swoją córcią. Jak ona je, śpi, chodzi do przedszkola(!), mówi, tańczy, biega, oddycha. Brakuje jeszcze tylko

Oczywiście każde ze zdjęć jest ładnie opisane
@kate1990:

Wiesz Ty masz znajomą, ja mam takiego znajomego. To samo, tylko trwało to jakieś 2 lata. Piosenki o miłości, przenikające się ich zdjęcia (z jego przylizanymi żelem włosami), dziwne teksty. Teraz sobie kogoś znalazł to poszedł w drugą stronę: piosenki o miłości, przenikające się ich zdjęcia (z jego przylizanymi żelem włosami), dziwne teksty.
@kate1990: @eaxene: Mam to samo tylko z jednym znajomym. Gość był mega sympatyczny do czasu jak poznał jakąś tam dziewczynę i pare miesięcy później się z nią rozstał. Przez jakiś czas wrzucał na fejsa jakieś denne smuty a teraz ciągle publikuje posty ze stron typu ''jestem wolny i #!$%@?'', ''singiel z wyboru'' etc. Do tego nie da się już z nim normalnie pogadać bo się zrobił strasznie czepliwy i arogancki.