Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirczeki i Mirabelki!

Startujemy z nową stronką - Twój Profesor. Będziecie się mogli na niej dowiedzieć o prowadzących (uczelnie wyższe) i ocenić ich pracę.

Chcemy stworzyć solidną bazę prowadzących z treściwymi komentarzami. Moderacja nie będzie akceptowała prymitywnych komentarzy, z których wynika tylko obraźliwość, a nie ocena pracy.

Na ten czas mamy pełne bazy pracowników dydaktycznych. #agh i #pwr #studbaza #studia

Wkrótce kolejne uczelnie i pracownicy będą dodawani.

Zapraszamy do pisania opinii i budowania treściwego kompendium opiniotwórzczego.

Odwiedźcie nas również na FB fanpage
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twojprofesor: co do #pwr to pewnie ciężko będzie Wam pobić forum polwro (oczywiście Wasza strona jest bardziej przejrzysta, ale forum jest starsze i już ma pozbierane opinie). Niemniej - powodzenia :)
PS:

fun-page

(_ )
  • Odpowiedz
@twojprofesor: Nie obawiacie się problemów z weryfikacją opinii? Chodzi mi o historie znane przykładowo z portalu znanylekarz, gdzie nagminnie pojawiały się fałszywe oceny, i opinie. A jak wiecie ludzie lubią być zawistni, szczególnie niezaliczający studenci.
  • Odpowiedz
@ludi889: Wszystkiego nie zweryfikujemy. Jednakże moderacja będzie akceptowała tylko logiczne komentarze z choćby podstawowym uzasadnieniem. Obraźliwe komentarze nie będą dodawane, podobnie komentarze nic nie wnoszące.
  • Odpowiedz
@twojprofesor: Stary trick na pwr, totalnemu uwalaczowi wpisywali ludzie same najlepsze oceny. I rok później wszystkie jego grupy od razu pozajmowane a do lajtowych gości prawie nikt się nie zapisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@twojprofesor: nie wiem czy chcecie opinii, ale wg mnie nie powinno być tylu różnych czcionek, szczególnie nietypowych ("statystyka"). I logo słabe.
Jeszcze marginesy gdzieniegdzie źle dobrane.
Ogólnie trochę jakby strona nie była jeszcze całkiem skończona. Może się pośpieszyliście?
  • Odpowiedz
@psi-nos: Dzięki za konstruktywną krytykę. Będziemy się starali poprawiać wszelkie mankamenty w możliwie najkrótszym czasie. W chwili obecnej będzie nam zależało na rozbudowaniu bazy prowadzących i poprawianiu rażących błędów. :)
  • Odpowiedz
@twojprofesor: Pomysł ciekawy i ogólnie popieram, ale jak na razie wygląda na to, że jeszcze sporo pracy przed wami. Generalnie UI nie podoba mi się, jest bardzo nieintuicyjny i dużo rzeczy bym pozmieniał.
  • Odpowiedz