Wpis z mikrobloga

@crab_nebula: @tusiatko: @numberxnine:
@iacek:
#!$%@?ąc od tego, czy to jest zarzutka...

Akurat jeśli chodzi o modę, to w lato jest ona tutaj "po stronie dziewczyn". Wiadomo, że modę i zasady można olać i najwyżej wyglądać #!$%@?/jak ćwok/nieadekwatnie do sytuacji. Wiadomo też, że olanie mody jest zupełnie akceptowalne, jak ktoś pracuje sobie na magazynie, budowie lub... w IT (LOL). W niektórych firmach szefostwo też może powiedzieć, żeby się tym nie przejmować i przychodzić w sumie jak się chce, o ile ktoś np. nie ma do czynienia z klientami zewnętrznymi (gdzie
  • Odpowiedz
@crab_nebula dojechałem chyba do połowy komentarzy i dalej mi się nie chce. Masz zupełną rację. Tam gdzie taki dress code pasuje to i tak zawsze jest klima i się siedzi przyjemnie. Polecam również zainwestować w długie, lekkie spodnie do pracy wszystkim niebieskim.
Argument że w korporacji nie ma pracy z klientem gadają tylko ci co nigdy w kopro nie pracowali. Zawsze może akurat koło Twojego biurka przejść delegacja mądrych głów z
  • Odpowiedz
@kociorek:

ubieraj się stosownie do stanowiska, jakie chciałbyś zajmować, a nie do tego, które obecnie zajmujesz.


ok, zgodzę się, chodzę w klapkach, szortach i koszulce w której spałem bo chcę być milionerem który ma #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crab_nebula w pracy biurowej z kontaktem z innymi ludźmi (niekoniecznie klientami zewnętrznymi), jak najbardziej popieram. ubior świadczy o człowieku. krótkie spodenki = brak poważnego traktowania swojego środowiska pracy
  • Odpowiedz
@rafal-cegielski wiadomo że w większości korpo takie dress code obowiązuje ale i często pracującym też się nie podoba to. W firmach IT często mają na to #!$%@? ale jak się w Excelu klepie a goście są raz na pół roku to od razu ubiór formalny musi być
  • Odpowiedz