Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pyton0 ja #!$%@? jeszcze tatuaż widoczny, jak ty się nie wstydzisz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chonakawe no właśnie nie wiem. Chyba nie mogę tak z tym żyć, dobrze że w robocie same tępe noże ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@crab_nebula: jak się jest korposzczurem za 2k netto to faktycznie najlepiej w 30'C w pełnym garniaku chodzić bo "poważna praca" xD
Byłem dzisiaj u klientów w sądzie oraz UM i wszyscy na luzie w krótkich spodenkach. Bo nie mają kompleksów.
  • Odpowiedz
@crab_nebula: Zależy jaka praca, nie wszędzie obowiązuje dress code. A jak nie obowiązuje, to dlaczego ma niebieski się męczyć w długich spodniach? Różowe też nie chodzą w długich spodniach i rajstopach jak nie muszą. Chyba, że mają kompleksy i nie chcą pokazywać nóg, a tłumaczą to jakimiś śmiesznymi zasadami, że pewne normy ubioru w pracy obowuiązują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crab_nebula: nie będzie mi jakiś różowy mówił jak mam chodzić do pracy... I znajdź sobie pracę, to znormalniejesz, bo Twoje siedzenie w domu skutkuje tylko gównopostami... (òóˇ)
  • Odpowiedz
@crab_nebula: jak mam budowe to oczywiscie chodze w długich spodniach, takie wymogi BHP, ale jezeli jestem w danym okresie w biurze to niby czemu mam nosic dlugie spodnie? Dla mnie obciachem są kobiety w koszulkach z dekoltem do pempka na ramiączkach, które jak sama nazwa wskazuje są podkoszulką.
  • Odpowiedz