Wpis z mikrobloga

@crab_nebula: jak nie jest to zabronione to dlaczego nie? My sobie możemy spódnicę założyć, a facet ma się gotować w długich spodniach? Jest wiele eleganckich modeli krótkich spodenek dla facetów, że nie wiem gdzie tam obciach jest.
  • Odpowiedz
@crab_nebula: To chyba zarzutka. Nie każdy pracuje w miejscu gdzie obowiązuje sztywny dress code, czy trzeba konieczne przychodzić w długich spodniach i koszuli. Ale o tym koleżanka nie pomyślała.
  • Odpowiedz
@crab_nebula: no a jak nie obowiązują żadne zasady? Poluzuj zwieracze. Mój niebieski jest prawnikiem i dzisiaj poszedł do pracy w krótkich spodenkach i polo. Czaisz? Przecież jakbyś to zobaczyła, to chyba byś dostała załamania psychicznego xd
  • Odpowiedz
@tusiatko: zależnie jaka kancelaria, u jednego klienta chodzą wystrojeni cały rok, no ale tam jest trochę wysoki poziom na skale europejską. @crab_nebula: Co nie zmienia faktu że krótkie spodenki to nic złego, jak nie idziesz w nich na spotkanie biznesowe.
  • Odpowiedz
@lukasz-wisniewski: jak pracujesz w jakiejś dużej kancelarii/korpo albo jak masz spotkania z innymi prawnikami/klientami to normalka. Mój niebieski też się ubiera w garniaki jak jedzie gdzieś do ludzi, ale w biurze ubiera się normalnie. Jego szef z resztą też. No i mówię, jak jest narzucony dress code no to trzeba się ubierać tak jak proszą, ale jak nie ma to nie ma. Oczywiście nie polecam ubierania spodenek plażowych itd. Ale
  • Odpowiedz