Wpis z mikrobloga

588 132 - 401 = 587 731

Takie tam żebrane #400km (2300m w górę), bo sobie #rowerowykrakow postanowił pojechać do Wawy, ale trochę naokoło. Start o 2:20 nad ranem, poza Krk dość zimno. Po drodze do Chmielnika na #100km dołączył do nas @darkemolt, który zrobił #200km. Część z nas @Cymerek @kiwacz @wspodnicynamtb @regyam zrobiła #300km, a @bynon i @Mortal84 razem ze mną #400km. Wszyscy z Krakusów (poza mną) wycieczki zrobili swoje życiówki dystansu, więc gratulacje i ukłony dla nich należą się jak psu buda.


W Radomiu McD i tam też dorwała nas #rowerowawarszawa (10 osób), z którą to już dojechaliśmy do Wawy przez Gassy, gdzie pokręciliśmy kółeczka w ramach żebrania brakujących 15km do 400km. Niestety poza @masash nie znam ludzi z nicków, ale wszystkim dzięki za jazdę. Gdzieś po drodze dołączyli do nas @cm123 i @snowak.

Wycieczka częściowo w dwóch grupach, bo ja z @bynon i @Mortal84 odbijaliśmy na trochę dalsze warianty, bo #zaliczgmine.

Tempo zdrowe, trochę ponad 29km/h, co na takim dystansie całkiem cieszy. Jak widać na jednym ze zdjęć przy ~400km tempo na prowadzeniu udało się trzymać ponad 40km/h, więc w nogach było jeszcze trochę rezerw.

Powrót pociągiem (5h), gdzie przeprawa z konduktorami trwała ponad godzinę i trzeba było kupić nowe bilety, a te, które kupiliśmy wcześniej trzeba reklamować... Chore PKP, jak pragnę zdrowia chore...

Za równo tydzień start wyprawy dookoła Polski, a ja w lesie... Roboty mnóstwo, planowania mnóstwo, tragedia... Ale damy radę!

Strava i Endomondo.

#metaxynarowerze #rower #szosa #rowerowyrownik
Pobierz
źródło: comment_zUzabF8s2tSNn3bh00wBeQTwlMkOOgkW.jpg
  • 62
Zwykle się tak nie wyrażam, ale... szalone #!$%@? z was :)


@Ilana: I zawzięte!

Super pomysł i realizacja.


@Ilana: A dziękujemy, dziękujemy. Jeszcze mamy parę planów na ten rok jak wrócę z wyprawy. Pewnie coś #rowerowykrakow ogarnie też jak mnie nie będzie.

Następnej imprezy łączonej nie przepuszczę. :)


@ingvarr_zaag: Świetnie, może jeszcze przyjedziemy nawet w tym roku, znów inną trasą.
A o co się PKP dopieprzyło?


@Ilana: w skrócie jak to konduktorka raczyła mantrycznie powtarzać:

Trzeba czytać regulamin!!!

Kupiłem bilety wszystkim z nas. System nie pozwolił kupić tego na jednym bilecie (bo brak miejsc, brak przedziałów itd), więc musiałem rozbić na 3 bilety. 4+2+1 osób.
Bilet internetowy, ale tylko internetowy (kupiony w kasie lub u konduktora), jest ważny wyłącznie z dokumentem tożsamości. Dodatkowo, i tu dopiero zaczyna się magia, ja jako
czy jest jakiś magiczny sposób by oglądać w ten sposób dodawane zdjęcia? Bez klikania są za małe, po otwarciu w nowej karcie widzę tylko jego środek i muszę przesuwać na boki ( ͡° ʖ̯ ͡°) może tylko ja cannot into


@brylek: pewnie też masz przeglądarkę na chromium. Skalowanie zdjęć to tutaj porażka niestety. Najlepiej robiła to Opera 12.x (R.I.P. in peace( ͡° ͜ʖ ͡°
ale tylko internetowy (kupiony w kasie lub u konduktora), jest ważny wyłącznie z dokumentem tożsamości.


@Ilana: miało być:
ale tylko internetowy (kupiony w kasie lub u konduktora nie), jest ważny wyłącznie z dokumentem tożsamości.

No bez sensu, ale co zrobisz...


@Ilana: Dokładnie tak.
trzeba było kupić nowe bilety, a te, które kupiliśmy wcześniej trzeba reklamować... Chore PKP, jak pragnę zdrowia chore...


@metaxy: pewnie nie wykupiliście miejsc dla rowerów :P No i przepraszam, że nie dojechałam z Wami do centrum Warszawy ponieważ słabe tempo miałam to jeszcze telefon padł i nie mogłam do nikogo się odezwać :(
pewnie nie wykupiliście miejsc dla rowerów :P


@cm123: Mieliśmy, mieliśmy. Z tym też był cyrk.

No i przepraszam, że nie dojechałam z Wami do centrum Warszawy


@cm123: Może następnym razem jak będzie mniej szaleńcza jazda.
@metaxy: się powtórzę: czapki z głów!

ja jako ja, mogę być wpisany jako właściciel biletu tylko na jednym. Jakbym kupił 1 bilet, a na nim 7 osób, to spoko. Jak kupiłem 3 bilety osobne, to na każdym bilecie ma być inna osoba jako właściciel biletu.


Podobny problem miałam kilka lat temu, myślałam, że od tego czasu coś się zmieniło. Jak widać, PKP, występującymi n lat problemami, niespecjalnie się przejmuje. W sumie