Wpis z mikrobloga

Beka z tych którzy wszelką krytykę konfederacji przypisują ludziom o lewicowych poglądach. Ja mam prawicowe poglądy, a jednocześnie nie jestem na tyle je%$ęty żeby głosować na konfederację pełną rusofili, populistów, gołodupców i kłamców. Trzeba mieć zerowe pojęcie o świecie żeby łykać ten teatrzyk podatkowy Mentzena. W Polsce nie ma prawicy z rigczem.

#polityka #niepopularnaopinia #konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 62
@PolskaOdMorzaDoMorza: Ja jestem gejem socjaldemokratą ale glosuje na konfederacje ponieważ populiści, gołodupcy, kłamcy z innych ugrupowań przy swoim jednoczesnym zerowym pojęciu o świecie wydzielili zbyt dużo farmazonów, żebym w ogóle łyknął ten ich teatrzyk i oddał głos właśnie na nich
Ja mam jeszcze większą bekę, gdy zwolennicy Konfederacji mówią, że są wolnościowcami


@kiszczak no właśnie, tak to by byli tylko faszolami a tak nie dość że są faszolami to jeszcze kłamcami.

No ale trudno złapać młodych i wykrztalconych z dużych miast na homofobię, rasizm, seksizm, antysemityzm i antyintelektualizm więc mówią że im podatki obniża a tamci im wierzą..
  • 33
@siadatajta

Ja jestem gejem socjaldemokratą ale glosuje na konfederacje ponieważ populiści, gołodupcy, kłamcy z innych ugrupowań przy swoim jednoczesnym zerowym pojęciu o świecie wydzielili zbyt dużo farmazonów, żebym w ogóle łyknął ten ich teatrzyk i oddał głos właśnie na nich


dlatego zagłosujesz na Action Role Playing III Rzeszy, ależ z ciebie free thinker, 300 IQ

Do tego będąc gejem, haha, Kurczak jedzie do KFC na wakacje XD
@PolskaOdMorzaDoMorza: same here. Ja się poczuwam do bycia paleo-liberałem, takim od Woltera, Adama Smitha, ojców założycieli Stanów Zjednoczonych.
Bardzo mocno podoba mi się koncepcja że godne życie człowieka powinno zależeć od jego pracy, bardzo zaś nie podoba mi się gdy zależy od transferów socjalnych i redystrybucji.

Natomiast konfiarzem nie jestem bo to cudowna formacja łącząca trzy bieguny gówna:
1. Onucowość; mamy w Polsce około 8-10 jawnie działających agentów wpływu kremla: min.
  • 41
@DanPenna a co mam nie mówić prawdy bo nazwiesz mnie lewakiem? w dupie to mam, Konfederacja to neofaszyści, nikt inny, tylko i wyłącznie oni, antyintelektualizm, rasizm, seksizm, homofobia, transfobie, antysemityzm.. nie będę za każdym razem wymieniał ich wszystkich wad dlatego że banda płatów śniegu boi się powiedzieć wprost że popierają partie neofaszystowską.

Przyznaj się że jesteś faszolem albo że jesteś pożytecznym idiotom, albo nie wiesz na co chcesz głosować albo wiesz i
3. Fundamentalizm; batożenie gejów, śluby bez rozwodów tylko u biskupa, islamski zakaz aborcji, eutanazji, walka z antykoncepcją i edukacją religijną. Hezbollah polish edition.


@thorgoth: i nikt tego nie powiedział, nikt tego nie postuluje, to neuropa i lewactwo sobie to ubzdurało. Wy jesteście pieprznięci jacyś :D