Wpis z mikrobloga

588 132 - 401 = 587 731

Takie tam żebrane #400km (2300m w górę), bo sobie #rowerowykrakow postanowił pojechać do Wawy, ale trochę naokoło. Start o 2:20 nad ranem, poza Krk dość zimno. Po drodze do Chmielnika na #100km dołączył do nas @darkemolt, który zrobił #200km. Część z nas @Cymerek @kiwacz @wspodnicynamtb @regyam zrobiła #300km, a @bynon i @Mortal84 razem ze mną #400km. Wszyscy z Krakusów (poza mną) wycieczki zrobili swoje życiówki dystansu, więc gratulacje i ukłony dla nich należą się jak psu buda.


W Radomiu McD i tam też dorwała nas #rowerowawarszawa (10 osób), z którą to już dojechaliśmy do Wawy przez Gassy, gdzie pokręciliśmy kółeczka w ramach żebrania brakujących 15km do 400km. Niestety poza @masash nie znam ludzi z nicków, ale wszystkim dzięki za jazdę. Gdzieś po drodze dołączyli do nas @cm123 i @snowak.

Wycieczka częściowo w dwóch grupach, bo ja z @bynon i @Mortal84 odbijaliśmy na trochę dalsze warianty, bo #zaliczgmine.

Tempo zdrowe, trochę ponad 29km/h, co na takim dystansie całkiem cieszy. Jak widać na jednym ze zdjęć przy ~400km tempo na prowadzeniu udało się trzymać ponad 40km/h, więc w nogach było jeszcze trochę rezerw.

Powrót pociągiem (5h), gdzie przeprawa z konduktorami trwała ponad godzinę i trzeba było kupić nowe bilety, a te, które kupiliśmy wcześniej trzeba reklamować... Chore PKP, jak pragnę zdrowia chore...

Za równo tydzień start wyprawy dookoła Polski, a ja w lesie... Roboty mnóstwo, planowania mnóstwo, tragedia... Ale damy radę!

Strava i Endomondo.

#metaxynarowerze #rower #szosa #rowerowyrownik
Pobierz
źródło: comment_zUzabF8s2tSNn3bh00wBeQTwlMkOOgkW.jpg
  • 62
@metaxy: Dzięki za możliwość wyruszenia z wami w taką trasę. Było kapitalnie ;)
Dodatkowe słowa uznania dla ciebie za ciągnięcie całej grupy w deszczu przez 20 km. Tyle siły co ty masz w nogach, to ja nawet nie...

tam pod znakiem z odległościami, w centrum miasta, ten łysy co gadał z chłopakami, to byłem ja


@ingvarr_zaag: Wychodzi na to, że tylko ja się z tobą przywitałem, bo reszta nie poznała.