Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegrywy lvl 27 here Nie bojcie sie psychiatrów i psychologow - w listopadzie postawilem ze cos ze soba zrobie, poszedlem do #psychiatra stwierdzono u mnie #nerwica i i lekka #depresja dostalem #ssri i skierowanie na terapie i od tego momentu moje zycie zmienilo sie o 180 stopni, fakt faktem jestem przystojny podbno 8/10 ale od marca kiedy leki i terapia zaczely przynosic skutki poznałem wiele nowych wspaniałych ludzi. Nawiazlem swietne przyjaznie z facetami, otworzylem sie na kobiety (co skutkowało wielomoma seksualnymi przygodami), czuje wreszcie ze zyje, jestem dusza towarzystwa ludzie chca spedzac ze mna czas i ja chce spedzac czas z ludzmi, praktycznie caly czas mam propozycje wyjscia na imprezy tak i od kobiet jak i od facetow. Prawdopodbnie w najblizszy weekend czeka mnie pierwszy trójkat w zyciu 2k+m. Rzucam prace które mi nie daje satysfakcji. Zakceptowalem siebie taki jaki jestem, z dnia na dzien czuje ze moge i chce wiecej. Wspaniałe uczucie - polecam :):)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
#przegrywy lvl 27 here Nie bojcie s...

źródło: comment_nDn05xZPeVIMoYXPzyARXGQZ84WLBWxC.jpg

Pobierz
  • 15
Anon: Ja dostałem właśnie 50mg sertraliny, 25mg na początek, trochę dziwnie się dzisiaj czuje, ale przynajmniej złych myśli dużo mniej, bo mnie początkowe efekty uboczne rozpraszają i do tego dochodzi placebo xD
Zapowiada się długa farmakoterapia + długa psychoterapia, zbyt długo tkwiłem w przegrywie(w zasadzie to od szkoły podstawowej), no ale zobaczymy.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling