Wpis z mikrobloga

Mirki, mireczki co tu sie odjaniepawliło to ja nawet nie, Wczoraj wyszłam z pracy ok godziny 10, choroba mnie rozłożyła i czułam się mega źle, w takich sytuacjach mam zazwyczaj wszystkich i wszystko gdzieś, znieczulica totalna. Przechodzę podziemiami na przystanek, już wbiegam na ruchome schody - kiedy nagle widzę na górze staruszkę, która z laską i wózkiem próbuje zejść schodami na dół - sama. Zbiegłam ze schodów, podeszłam do niej i zapytałam czy jej nie pomóc zejść i znieść wózek na dół, który nawiasem był ciężki jak cholera, zastanawiam sie jak ona sama mogłaby zejść na dół z takim ciężarem? No nic, do sedna, staruszka się rozpłakała ze szczęścia, powiedziała, że tylu chłopów przechodziło i nikt jej nie pomógł, tylko młoda wytatuowana dziewczyna, co to przecie zło chodzące bo kolorowe na rękach! I najlepsze, babulka przytuliła mnie na koniec, to było mega mega miłe, tym bardziej, że mojej już ze mną nie ma #czujedobrzeczlowiek #tatuaze trochę chyba #logikaniebieskichpaskow
  • 41
@shesavage: A wiesz co? Ostatnio. Metro. Szłam po schodach z ciężką walizą i jakaś starsza pani się mnie zapytała czy by mi nie pomóc <3 No normalnie sobie pomyślałam, że świat jest mega słodki. Ale w poprzednią stronę jakiś mężczyzna mi pomógł wnieść więc nie będę psioczyć na nich. Nie, oczywiście nie skorzystałam z pomocy babci, ale uśmiechnęłam się szeroko ;)
@shesavage: No i po co się tym chwalisz na mirko? Chcesz medal dostać, bo pomogłaś staruszce? Widzę na te czasy jakąkolwiek pomocą bliźniemu trzeba się chwalić wszem i wobec. I jeszcze #logikaniebieskichpaskow bo jakaś staruszka powiedziała, że tylu to facetów przechodziło i żaden nie pomógł. Jaka szkoda, że nie wspomniała o ilości kobiet, które ją olały. ( )
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo: no nie, masz racje, lepiej sie pochwalic cyckami albo jakas glupota :) coraz czesciej przekonujecie mnie, ze wykop z fajnego portalu staje sie kolejnym gowno hejtem, czego bys nie zrobil/napisal zawsze sie znajdzie ktos komu sie nie spodoba :) wiecie gdzie mam wasze zdanie? Pomoglam kobiecie, sama z siebie, co w dzisiejszym znieczulonym swiecie jest rzadkoscia, i jestem z tego dumna bo zrobilam dobry uczynek, a wy dalej siedzcie w
@shesavage: HURR ZNIECZULICA NIKT NIKOMU NIE POMAGA DURR. A twój największy argument to "ZAWSZE SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA, GŁUPIE STULEJE W PIWNICACH XD" No pewnie twój post musi się każdemu podobać, bo ty tak chcesz XD I co złego jest w chwaleniu się cyckami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo: ja nie twierdze, ze kazdemu ma sie podobac ale nie rozumiem hejtu, bardziej chodzilo mi o fakt, ze kobieta ze wzruszenia sie poplakala, moze najzwyczajniej w swiecie wstydzila sie kogos poprosic o pomoc a ja wywolalam na jej twarzy usmiech - to bylo mega mile i mi sprawilo przyjemnosc, chcialam sie tym podzieic z nasza spolecznoscia bo uwielbiam takie historie i spotykam sie z hejtem bo zrobilam dobrze? Troche to
@shesavage: Na mdłości mi się zbiera, kiedy słyszę takie ckliwe historie. Zrobiłaś "dobry uczynek", dzisiaj to tak rzadko spotykane, stara babcia się popłakała etc etc, no zobacz, historia jak każda inna. Mamy ci medal wręczyć za ten wielki uczynek wobec społeczności? Spotykasz się z hejtem, bo ludzie rzygają atencyjnymi wpisami o pomaganiu starym babciom z tym samym schematem, że jej pomagasz, a ona opowiada ile to osób ją ominęło i nie