Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

dzięki za pierwszy wspólny dzień na nowym Wykopie. Po porannym rozbiegu serwis działa znacznie sprawniej. W ciągu dzisiejszego dnia wprowadziliśmy szereg zmian w zakresie optymalizacyjnych, w kolejnym kroku będziemy poprawiać problemy pomigracyjne (czarne listy, brakujące dane).

Śledzimy też feedback i uwagi od Was, w szczególności dziękujemy za te konstruktywne jak chociażby: link: https://wykop.pl/link/6986725/robie-liste-rzeczy-ktore-wedlug-mnie-trzeba-poprawic-w-wykopie-2-0 czy link: https://wykop.pl/wpis/70061595/to-jeszcze-uzytkownicy-zrobia-testy-rozpisza-bledy. Wśród najczęściej pojawiających się dzisiaj uwag, zidentyfikowaliśmy kwestię wyraźniejszego oddzielnia wpisów i komentarzy. Pierwszą zmianę w tym zakresie już opublikowaliśmy - zerknijcie na Mikroblog. Dodatkowo zastosowaliśmy też większe rozdzielenie treści na listach oraz poprawiliśmy niekonsekwencję kolorystyczną.

Będziemy w stałym kontakcie z Wami i będziemy informować Was o tym nad czym pracujemy oraz jakie zmiany wprowadziliśmy.

PS Rozumiemy, że zawsze „przesiadka" do nowego interfejsu wymaga przyzwyczajenia. Mamy jednak nadzieję, że wraz z czasem spędzonym na nowym Wykopie wrastać będzie Wasza swoboda korzystania z niego. Tymczasem - pracujemy nad tym, aby dostosowywać nowy Wykop pod Wasze potrzeby.

Do usłyszenia!

#nowywykop #wykop #wykopchangelog
  • 307
  • Odpowiedz
@wykop:

PS Rozumiemy, że zawsze „przesiadka" do nowego interfejsu wymaga przyzwyczajenia. Mamy jednak nadzieję, że wraz z czasem spędzonym na nowym Wykopie wrastać będzie Wasza swoboda korzystania z niego.


tj. "pokrzyczą, pojęczą i po rewolucji" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zmniejszcie w apce mobilnej tą belkę ze źródłem pod obrazkami, bo jest za duża i za bardzo rzuca się w oczy. Najlepiej zostawcie sam tekst.
  • Odpowiedz