Wpis z mikrobloga

To jeszcze użytkownicy zrobią testy, rozpiszą błędy i będzie można zacząć wnosić pierwsze poprawki. Najlepsi to są ci od "u mnie działa" i "polacy wiecznie narzekają". No kurde. XD

#wykop20 działa świetnie, u mnie obraz żyleta #pdk, znane mi błędy i problemy/życzenia:

- #czarnolisto nie działa, screeny na pic rel z mirko! i to chyba jest największy problem portalu (won z patusami i polityką!);
- wykop 2.0 AD 2023 nie umożliwia wklejania zdjęć ze schowka i wielu formatów wideo;
- są dwa różne okienka dodawania załącznika w zależności od sytuacji (jak raz dodasz załącznik, to jego zmiana jest problemem;
- pokazuje, że mam nowe wiadomości na priv, a nie mam;
- powiadomienia nie mają przycisku "odczytaj wszystkie" w menu konta, trzeba wejśc w Powiadomienia z menu konta i dopiero odczytać wszystkie;
- kliknięcie w powiadomienie o odpowiedzi na komentarz w wątku na mirko nie przenosi do komentarza z powiadomienia, tylko do postu otwierającego wątek;
- wykop pokazuje mi ciągle, że mam nieodczytane wiadomości priv, a wszystkie są odczytane, przez to nie wiem, czy mam nowe powiadomienia, bo stale mam pomarańczową ikonkę;
- jednocześnie wiadomości w ogóle nie mają przycisku "odczytaj wszystkie";
- aplikacja Android - wchodząc jako zalogowany użytkownik miałem błąd HTTP 503, wyczyściłem dane aplikacji, powitał mnie ekran "jest dostępna nowa wersja aplikacji", po czym jej odnośnik przeniósł mnie na wykop.pl w Chrome, a aplikacja nie wyświetla ponownie komunikatu o nowej wersji, wyświetla tylko logo;
- ok. 11:00 miałem festiwal błędów, ale większość już jest OK;
- przyciski się zasłaniają;
- wygląd strony jest słaby, słabo rozgraniczone posty i odpowiedzi;
- nie można zmienić rozmiarów okienka wprowadzania tekstu;
- strona do ok. południa po prostu nie działała, ładowanie się strony i obrazków trwało całe wieki i nie zawsze się udawało;
- szata graficzna jest skopana, nie ma dobrego rozgraniczenia między nowym postem a komentarzami
- przyciski zachodzą na siebie.
- wpisując tag nie ma informacji, ile osób go obserwuje.

A jeszcze nie przeszedłem do wykopaliska. XD

#wykop
Pobierz red7000 - To jeszcze użytkownicy zrobią testy, rozpiszą błędy i będzie można zacząć w...
źródło: XD
  • 9
nową szatę graficzną, która mi się nie podoba mogę jeszcze przełknąć, ale jasne kolory belki i wyróżnienienia w trybie nbocnym są zwyczjnie BEZ #!$%@? SENSU. Tryb nocny ma polegać na tym, że nic mi nie świeci po oczach, a te akcenty świecą! Poza tym jak nie mam monitora OLED to te akcenty rozświetlają cały ekran. TRYB NOCNY powinien zawierać czernie i szarości, a nie jakiś ujowy niebieski. Poza tym jakby ten panel