Wpis z mikrobloga

@Pawel993: Akurat wszystko co powiedział było prawda, mimo szczerej niechęci do jego osoby. Walki o kijow były. Zachód wypiął dupę dopóki nie zobaczył że Ukraina sama wytrzymała tydzień.
  • Odpowiedz
@Pleb12: Walk o Kijów jako takich nie było - cały konwój został #!$%@? w drodze do Kijowa.
USA nie czekało - od pierwszych dni udzielali wsparcia wywiadowczego. Ale ok, ze sprzętem wszyscy czekali.
  • Odpowiedz
@Pawel993 To co on mówi to swoją drogą (głupoty), ale dlaczego ludzie są skłonni uwierzyć w spekulacje jakiegoś polityka odnośnie przyszłości wojny czy czegokolwiek innego? Czy oni (ogólnie politycy) ukończyli jakieś studia wojskowe, gdzie były omawiane zagadnienia strategiczne? Co więcej, nawet współcześni "eksperci" są idiotami. Politykom nie wolno wierzyć, jak widać w żadnym zakresie.
Niestety ale mamy takie czasy, że jeśli sam nie przeanalizujesz surowych danych to równie dobrze możesz sobie rzucić
  • Odpowiedz
@Pawel993: jemu chodziło tylko o niskie podatki, a to była metafora i żart, którego nie zrozumiałeś.

Koledzy z konfederosji zaraz Ci wyjaśnią wszelkie zawiłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zachód wypiął dupę


@Pleb12: bzdury. Masa sprzętu szla na ukraine tygodnie przed atakiem.
Ja rozumiem, że wyznawca musi bronić proroka, niezależnie od tego jak mocno śmierdzi onucą i jak bardzo jest durny, ale miej trochę godności, typie xD
  • Odpowiedz
@Pawel993 ale zobacz, na zdjęciu się uśmiecha, przecież to oczywiste, że to żart. Każdy to rozumie, że jak się uśmiecha na zdjęciu, to nie mówi poważnie. Tak samo jak Sławek dal emotke na końcu. To ważne, musisz inaczej na to spojrzeć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawel993 zresztą pan Janusz K-M mowil zaledwie kilkadziesiąt godzin przed wybuchem wojny, że każdy kto uważa, że Putin wejdzie na Ukrainę to debil. Bo to oczywiste, że wysyła wojska na granice zeby nie wejść i wie to kazdy.
  • Odpowiedz
@Pawel993 od poczatku pandemii jestem po za granicami kraju, i tak czytam i zastanawiam ten typ ma nadal jakiekolwiek poparcie? przeciez ta partyjka to jakis potworek, pomyslcie przychodzi czas powazniejszych rozmow a Polska wysla takiego paprocha jako przedstawiciela, przeciez to idiota.
Zaskakujace jak pobyt w swiecie zmienia spojrzenie ta kie pseudopartyjki
  • Odpowiedz
  • 3
@revin: tylko przez dywersantow ale bosak nawet nie jest analitykiem wiec skad on moze cos wiedziec o wojnie czy gospodarce

Jedynie na gejach i lgbt moim zdaniem niech sie wypowiada
  • Odpowiedz
@slapdash: Jestem anty konfederata, ale akurat za bycie rzetelnym jebia mnie wszystkie strony. No ale niestety nie umiem być czyimś przydupasem :/ oczywiście jesteś w stanie udowodnić to o czym mówisz, prawda? Więc ile skąd i jaki sprzęt był na Ukrainie przed wojną?
  • Odpowiedz
@FrostlyMostly: Były. Nawet Żeleński mówił że rozdano mu broń bo na ulicach Kijowa jakieś jednostki specjalne się strzelały. To było w momencie kiedy proponowano mu podwozkę. Wszyscy tam myśleli że za chwilę będą szturmowani, ale na szczęście do niczego większego nie doszło.
  • Odpowiedz