Wpis z mikrobloga

kod po lewej został wyciągnięty z Quake 3, i oblicza przybliżoną odwrotność pierwiastka kwadratowego.


@ca1ek: Warto dodać że to jedna z najbardziej d--------h funkcji jaką można sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz
@ca1ek: Dla tych co internet maja od wczoraj (bo przedwczoraj juz bylo) przed wrzuceniem czegos wypada sprawdzic przynajmniej tydzien wstecz czy nie wrzucamy 10 raz tego samego.
  • Odpowiedz
@Namenick: W c--j szybszy to on był w dawnych czasach, kiedy operacje zmiennoprzecinkowe trwały o wiele dłużej :P do tego algorytm wykorzystywał specyfikę 32bitowego systemu zapisu. Teraz większość sprzedawanych maszyn konsumenckich działa w 64 bitach, więc potrzebny byłby jakiś nowy "magic number".
  • Odpowiedz
K---A, dostałem raka. Hejtują jeden z najlepszych hacków w historii, gdzie programista wykazał się tym, że nie dość że zajebistym programistą był, to jeszcze genialnym matematykiem, bo stworzył coś , co matematycy nie odkryli.... Dokładność tego sposobu liczy się w dziesiątkach miejsc po przecinku.... to jeszcze hejtują że ten kod wygląda strasznie. Ja p------e.

To tak jakby porównać równanie E=mc2 (z rozwinięciem) do 2+2 = 4, no ja p------e!

Gotujcie bigosu, bo nie wytrzymia!

This
  • Odpowiedz
@informatyk15000k: boze.. jeszcze tania bielizna z H&M -.-
czy komuś przedstawie, że programowanie jest takie proste i fajne i ogolnie oh ah, on w to uwierzy, poswieci swoj czas, a potem gdy zacznie szukac pracy albo zacznie robić na poważnie dostanie kopa na ryj to poczuje się przekonany czy wyruchany i wręcz znienawidzi to i przekaże to info dalej?

@Klopsztanga: o kierwa :D mocno zabolało :D
  • Odpowiedz
@ca1ek: Całe szczęście prawdopodobnie nie będzie musiała nigdy w życiu programować zarobkowo, bo jest po prostu piękna i to jej na pewno przyniesie więcej kasy niż potforki z obrazka OP. Choć szczerze wg mnie dobrze, że ktoś propaguje programowanie nawet jeżeli jest to w takiej formie - może kilka osób zainteresuje się tematem i zostanie przy tym przy okazji przekonując się, że trochę inaczej to wygląda.


Pozdr.
  • Odpowiedz