Wpis z mikrobloga

kod po lewej został wyciągnięty z Quake 3, i oblicza przybliżoną odwrotność pierwiastka kwadratowego.


@ca1ek: Warto dodać że to jedna z najbardziej #!$%@? funkcji jaką można sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz
@ca1ek: Dla tych co internet maja od wczoraj (bo przedwczoraj juz bylo) przed wrzuceniem czegos wypada sprawdzic przynajmniej tydzien wstecz czy nie wrzucamy 10 raz tego samego.
  • Odpowiedz
@Namenick: W #!$%@? szybszy to on był w dawnych czasach, kiedy operacje zmiennoprzecinkowe trwały o wiele dłużej :P do tego algorytm wykorzystywał specyfikę 32bitowego systemu zapisu. Teraz większość sprzedawanych maszyn konsumenckich działa w 64 bitach, więc potrzebny byłby jakiś nowy "magic number".
  • Odpowiedz
@ca1ek: Pamiętam jak kisłem z jej tweeta. Mistrzyni wynajdywania koła na nowo.
http://www.cplusplus.com/reference/algorithm/max/

A przy okazji klasyczne samozaoranie. (jedno z wielu)

Tych kwiatków jest więcej, przejrzyjcie github https://github.com/karliekloss
Ogólnie mówiąc dziewczyna ma straszne parcie na chwalenie się zajęciem, które marnie jej wychodzi.
To jest komiczne do tego stopnia że później zastanawiałem się czy aby czasem nie trolluje.

Reszta koleżanek nie lepsza

This is why more women should get into coding


¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#!$%@?, dostałem raka. Hejtują jeden z najlepszych hacków w historii, gdzie programista wykazał się tym, że nie dość że zajebistym programistą był, to jeszcze genialnym matematykiem, bo stworzył coś , co matematycy nie odkryli.... Dokładność tego sposobu liczy się w dziesiątkach miejsc po przecinku.... to jeszcze hejtują że ten kod wygląda strasznie. Ja #!$%@?.

To tak jakby porównać równanie E=mc2 (z rozwinięciem) do 2+2 = 4, no ja #!$%@?!

Gotujcie bigosu, bo
  • Odpowiedz
@informatyk15000k: boze.. jeszcze tania bielizna z H&M -.-
czy komuś przedstawie, że programowanie jest takie proste i fajne i ogolnie oh ah, on w to uwierzy, poswieci swoj czas, a potem gdy zacznie szukac pracy albo zacznie robić na poważnie dostanie kopa na ryj to poczuje się przekonany czy wyruchany i wręcz znienawidzi to i przekaże to info dalej?

@Klopsztanga: o kierwa :D mocno zabolało :D
  • Odpowiedz
@ca1ek: Całe szczęście prawdopodobnie nie będzie musiała nigdy w życiu programować zarobkowo, bo jest po prostu piękna i to jej na pewno przyniesie więcej kasy niż potforki z obrazka OP. Choć szczerze wg mnie dobrze, że ktoś propaguje programowanie nawet jeżeli jest to w takiej formie - może kilka osób zainteresuje się tematem i zostanie przy tym przy okazji przekonując się, że trochę inaczej to wygląda.


Pozdr.
  • Odpowiedz