Wpis z mikrobloga

A moze sie zakochala i myslala ze mu przejdzie z czasem?a on wcale niezamierza i sie z niego smieja nadodatek? bo napewno sie smieja.


@barszczowo: Jeśli jakiś facet mówi Ci że czegoś nie powinieneś robić bo jest pedalskie czy dzicinne i Ty go słuchasz to nie jesteś facetem. NIkt, #!$%@?, nikt nie będzie mi mówił co ja mam robić. Mam #!$%@? na to co mówi krzysiu czy grzesi, bo jak ich
@barszczowo:
Dziecięce podejście to reprezentujesz poprzez posty, w których tak ogromnym priorytetem jest nierobienie czegoś, co sprawia przyjemność, tylko dlatego, że "co ludzie powiedzo?!".

Uważanie, że robienie takich rzeczy -- nieszkodliwych, gdy ma się środki i czas -- jakkolwiek urąga męskości oznacza tylko tyle, że ktoś ma na koncie niedobór męskich cech i osiągnięć. Naprawdę, bycie prawdziwym mężczyzną to coś tak cholernie większego niż korzystanie lub niekorzystanie z takich czy innych
@Ornament:tak kopanie pilki po godzinach jest spk bo sluzy zdrowiu. @rdza: nie. Jak chce sie bawic lego toniech sobie splodzi dziecko. Innego wyjjscia niema. Facet co sie #!$%@? bawi lego po 30 to dziecko a nie facet.

#samiecalfa robi co chce a nie co musi lub powinien
@Ornament: Kobiety to jednak zimne suki bez pasji i tolerancji (oczywiście nie wszystkie). Same nie mają żadnych zainteresowań; kiedy spytasz taką czym się interesuje, z pewnością będzie kluczyć i gadać pierdoły, że "hehe, lubię książki, no wiesz Grey itd itp hehe". A jak znajdą faceta z ciekawszymi zainteresowaniami to zaraz "nie jesteś poważny, nie dajesz mi wystarczająco dużo ciepła i za dużo czasu poświęcasz swojemu dziecinnemu hobby". Dlatego lepiej nie mieć
@Ornament: chyba masz coś z glowa, że to sprzedasz. Walczyłem o kilka większych zamków z tej fotki dobre kilkanaście lat temu i nic. Tak bardzo chciałem te armatke ze sprężyną... Możesz je u mnie zostawić i wpadać budować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( #nohomo )