Wpis z mikrobloga

@Ornament: tak kończą żonaci xD. Ciekawe czy poprosiła go tylko "jak mnie kochasz to zrób to dla mnie misiu" czy może wykorzystała bardziej zawoalowaną perswazję typu "jak nie #!$%@? tych klocków to wezmę z tobą rozwód, #!$%@?ę ci połowę majątku i nie pozwolę widzieć się z dziećmi".
  • Odpowiedz
no dobra ale dorosly facet bawiacy sie lego?!


@barszczowo: Ale co w tym złego? Widziałeś kiedyś jakie cuda wypuszcza się z serii Lego Technics? Zresztą, jak ma kasę to niech sobie kupuje nawet Lego Duplo.
  • Odpowiedz
@Ornament: Dlatego w sumie lekko boję się jakichkolwiek związków, a co dopiero małżeństwa. Wiesz - jesteś sam i całą kasę masz dla siebie i możesz robić z nią co chcesz. Jak się ożenisz to nagle budżet domowy, wspólne pieniądze i tyle z wolności w wydawaniu pieniędzy chociażby na pasję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlatego w sumie lekko boję się jakichkolwiek związków, a co dopiero małżeństwa. Wiesz - jesteś sam i całą kasę masz dla siebie i możesz robić z nią co chcesz. Jak się ożenisz to nagle budżet domowy, wspólne pieniądze i tyle z wolności w wydawaniu pieniędzy chociażby na pasję ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@qqwwee: Kwestia znalezienia panny która po pierwsze sama ma pasję na którą czasem też musi
  • Odpowiedz
@Ornament:tak kopanie pilki po godzinach jest spk bo sluzy zdrowiu. @rdza: nie. Jak chce sie bawic lego toniech sobie splodzi dziecko. Innego wyjjscia niema. Facet co sie #!$%@? bawi lego po 30 to dziecko a nie facet.
  • Odpowiedz
Jak chce sie bawic lego toniech sobie splodzi dziecko. Innego wyjjscia niema. Facet co sie #!$%@? bawi lego po 30 to dziecko a nie facet.


@barszczowo: Pozostaje mi współczuć tego, że uważasz, że po 30. należy zabić wewnętrzne dziecko i zająć się wyłącznie "dorosłymi" sprawami.
  • Odpowiedz
@Ornament: tak, owszem sluzy. Dziecku a niedoroslemu, chyba ze takiemu co mieszka z rodzicami i mama robi mu kanapki do pracy. @rdza: to nietak. Widze posobie poprostu. Niestety poki niezabijesz to niedorosniesz.
  • Odpowiedz