Wpis z mikrobloga

@Ornament: Bo to są baby które są puste i nie mają się niczym pochwalić. A już o zrozumieniu pasji nie wspomnę. Ale trzeba być osłem, a raczej oślicą :-P, żeby przegrywać rywalizację z pasją jaką są klocki LEGO...
Gardzę waszymi opiniami, ocenianiem ludzi. Głupia baba tego faceta, że każe mu zrezygnować z czegoś co było/jest jego pasją, bo przecież TO ONA MA BYĆ JEGO JEDYNĄ PASJĄ.

A dyskutujecie co w jakim wieku jest ok teraz. Kuźwa mamy jedno życie, w wieku 30 lat zaczne się uczyć jeździć na desce i gówno mnie obchodzi zdanie innych.

Jedno masz życie
@Ornament: Gdybym była facetem, to z taką osobą, która nie szanuje mojje pasji nawet bym nie brała ślubu. Przecież to w jakimś stopniu jest brak szacunku i akceptacji partnera.
Życie mogłoby być o wiele szczęśliwsze dla każdego gdybyśmy się tak wzajemnie nie oceniali. ( ͡° ʖ̯ ͡°) niech nawet z plasteliny traktory lepi jak to lubi. Kurde, lubi to, dlaczego mu zabronić.

Najgorsze zdanie jakie znam "TO JUŻ NIE WYPADA"

Smutni jesteście. Ja może i jestem przegrywem, ale szanuję prawo każdego człowieka do robienia co mu się podoba o ile nie szkodzi to innej osobie.

WY BYŚCIE
Prawda, że to ciekawe iż nie widuje się ogłoszeń w stylu: "Mąż kazał sprzedać mi kolekcję butów/torebek/zestawów do makijażu"?

Cholerny patriarchat! Kobiety są dyskryminowane w kwestii przymusu wyzbywania się hobby! :>
@Ornament: nie rozumiem, przecież dla przyszłych dzieci takie lego po tacie to kosmos. U mnie chrześniak odziedziczył po tacie dwa pudła lego a kolejne trzy już ma swoje;D
Śmieszą mnie tacy faceci. Nie należy im się żadna minuta ciszy ani współczucie, raczej należy ich wyśmiać. Bierze sobie za żonę taką heterę, która nie rozumie zupełnie jego pasji, a potem daje sobą pomiatać zamiast się rozstać i jechać na pyrkon w poszukiwaniu drugiej połówki.
Miałem niektóre zestawy ! np ten mini zamek ninja z zapadnią :D to były czasy... teraz wszystko wymieszane i gdzieś w jakimś tam kartonie leżą resztki tego
@Ornament: a ja swojemu 30latkowi robię niespodziewane prezenty w postaci zestawów lego... u mnie moje stoją przepięknie wyeksponowane na półce, mając taką kolekcje to im bym całą ścianę poświeciła, jeszcze specjalnie podświetliła. i właśnie, jak @kuleczka69: mówi, jakim cudem taka dwójka łączy się w parę, przecież to no, aż nie mam słów, jakim cudem oni się ogólnie dogadują, dziewczyna tego typu musi mieć okrutnego kija w dupie i wierzyć, że