Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie tacy faceci. Nie należy im się żadna minuta ciszy ani współczucie, raczej należy ich wyśmiać. Bierze sobie za żonę taką heterę, która nie rozumie zupełnie jego pasji, a potem daje sobą pomiatać zamiast się rozstać i jechać na pyrkon w poszukiwaniu drugiej połówki.


@kuleczka69: No kurde, ubaw po pachy, że gościu kierowany miłością dał się zmanipulować, bo nie znał wszystkich babskich gierek.
Jak czytam niektóre różowe to odnoszę wrażenie,
  • Odpowiedz
Mam 28 lat zbieram mangi i komiksy, czasem kupię sobie gierkę na konsole i se gram, nawet czasem obejrze sobie chińską bajkę. Mam też inne "męskie" i "normalne" zainteresowania.
Ludzie #!$%@? zdanie innych, zwłaszcza tych ograniczonych, którzy narzucają innym co wypada, a co nie. Oni najczęściej sami niczym się nie interesują i jedyna ich pasja to wchodzenie innym ludziom w życie.
Jak będziecie żyć tak jak innym to się podoba to sami
  • Odpowiedz
@Pliskin: Intercyza i nara. Bez tego nie podchodzę do ślubu. Poruszałem już tutaj taki temat. Ale najechały na mnie różowe, że to brak zaufania do kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak tak można :D
  • Odpowiedz
@Twinkle: właśnie kupuję sprzęt za 24k, więc nie powiedziałbym, że to takie tanie hobby. Same faktury za paliwo mogą przyprawić o zawrót głowy( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego dodatkowy osprzęt, którego w sumie też nie jest mało. Uzbiera się spora sumka.
Oczywiście można to też robić po taniości, jeżdżąc rowerem "wokół komina" ze sprzętem za 500zł. Zależy na jakim poziomie jesteś.
Ja się tym zajmuję od 15
  • Odpowiedz
@Ornament: Takie lego to zajebista lokata kapitału (w owych czasach naprawdę ciężko znaleźć dobra lokatą, która chociaż bezpiecznie przechowa wartość pieniędzy), a żonka pewnie jak usłyszała ile to jest warte to stwierdziła że lepiej sprzedać i kupić nowe meble do kuchnia za 40.000 tyś złoty, które za 5 lat będą #!$%@? warte i nawet za darmo będzie problem oddać
Ja bym się nie zgodził i #!$%@?, kobieta musi wiedzieć że facet
  • Odpowiedz
@lunaria: W tym muszę przyznać racje problem leży w niedopasowaniu się tak panowie znajdziecie pierwszą lepszą
i po kilku tygodniach spędzonych razem myślicie że to ta wybranka ilu z was po ślubie tak naprawdę zdało sobie sprawę że cholera no jest mi z nią ok trochę się pośmialiśmy ale w zasadzie na ogół nie pasujemy do siebie a ślub wzieliśmy dla zasady. To że gość sprzedaje te klocki to nie decyzja
  • Odpowiedz