Wpis z mikrobloga

Mam 24 lata. Mój czas zajmuje granie w gry komputerowe, gra w pilke z kolegami i gry karciane (tez z kolegami). Jestem szczesliwy i zastanawiam sie skad sie bierze w ludziach taka niewolnicza mentalnosc. ,, Nie bede robil tego bo to dziecinne". ,,Za stary na to jestem co ludzie powiedza". Cytujac Sokoła ,,Jeśli non-stop kontrolujesz się jak jesteś postrzegany
To sam zakładasz sobie na ręce kajdany"
Pomijając, że to fake/viral to jeżeli stać ich na np. małe 2-pokojowe mieszkanko, zawalenie jednego pokoju przez klocki może być głupie i uciążliwe. Tak jakby żona chciała przeznaczyć pół pokój na kolekcję lalek.


@stalowyblog: Albo co gorsza, garderobę.
Z ciekawości sprawdziłem cenę losowego zestawu technic nr 9397 u niego za 899 w sklepie na allegro 650 ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszem oba nowe fabrycznie zapakowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) życzę mu powodzenia jak on chce na tym zarobić jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ornament: słyszałem o pewnym bardzo poważnym i bogatym biznesmenie z Małopolski, który jest kolekcjonerem Lego i wybudował sobie w ogrodzie podziemny składzik na swoją drogocenną kolekcje, typ regularnie sprowadza z Japonii gdzieś z Ebaya jakieś rzadkie edycje za dziesiątki tysięcy dolców.