Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim:)
Planuje zaręczyny w wakacje i chciałbym zaskoczyć w jakiś miły sposób swoją dziewczynę.
Plan jest taki:
1. Mówię jej, że idziemy na kolację i żeby była gotowa.
2. Przyjeżdżam po nią i zabieram ją na lotnisko.
3. Lecimy na parę godzin do jakiegoś pięknego miejsca w Europie.
4. Kolacja, zaręczyny itp.
5. Powrót.
Mam pytania dotyczące samego miejsca podróży, czy ktoś śmiało może polecić jakieś miasto na takie okazje? Po pierwszych przemyśleniach ja wybrałbym Rzym/Mediolan/Wenecja. Co o tym sądzicie? Pytanie dla osób, które były w danym mieście, czy polecilibyście restaurację, która jest warta odwiedzenia? Lubię mieć w miarę wszystko zaplanowane, wolałbym mieć zarezerwowany stolik na kolację, stąd pytanie o lokal.
Czy pomysł wydaję wam się sensowny, czy postarać się coś innego zaaranżować na zaręczyny?
#podroze #podrozujzwykopem #europa #turystyka #rozowepaski #zwiazki
  • 171
  • Odpowiedz
@aleBajka: Widzę, że na razie nie odpisujesz to walnę dłuższego posta.

Jak pisałem wyżej ważne jest z jakiego lotniska wylatujesz. Nie napisałeś jakiego to można założyć, że z Warszawy (taka drobna złośliwość:). Więc musisz sobie przeliczyć: kolacja - jakieś dwie godzinki, spacer conajmniej godzina, do tego dojście z/na lotnisko conajmniej po godzinie +godzina zapasu = to w sumie daje ci, że musisz być 6 godzin na miejscu. Dolicz jeszcze czas lotu.
  • Odpowiedz
@aleBajka: ja swojego różowego zabrałem do Rzymu na weekend. Powiem szczerze, ze miejsca bardziej turystyczne powinieneś ominąć... Od cholery cyganów starających sie sprzedać badziew. Szkoda, żeby #!$%@? Ci ten moment.
My jak sie wybraliśmy na spacer to znalazłem fontannę na wzgórzu z którego był piękny widok na cały Rzym i góry Toskanii.
Polecam ten uczuć (ʘʘ)
TymArt - @aleBajka: ja swojego różowego zabrałem do Rzymu na weekend. Powiem szczerze...

źródło: comment_G9pjqf3vzh2bQSArtMqdMjr5Jac1aV08.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aleBajka:
Rzym - nonstop zaczepki ze strony czarnej społeczności | jest co zwiedzać, podróż z lotniska ciampino do centrum, około 1godzina
Mediolan - nonstop zaczepki ze strony ciapatych, czarnych i cyganów, do tego są agresywne skurczybyki, około 1:30 z lotniska bergamo
Wenecja - wysepka ok, parę godzin łażenia, hotel na wyspie kosztuje sporo, poza wyspą czarno i miejsko
Bergamo - część na wzgórzu ok, ładne widoki, włoski klimat i póki co
  • Odpowiedz
@aleBajka: jak chcesz ja zaskoczyć to poczekaj aż pójdzie do toalety, a wtedy wejdz za nią z pierścionkiem i oświadcz się gdy będzie juz siedzieć na toalecie. Raczej nikt inny tego nie zrobił nigdy, więc na pewno będzie zaskoczona.
  • Odpowiedz
1. Mówię jej, że idziemy na kolację i żeby była gotowa.

2. Przyjeżdżam po nią i zabieram ją na lotnisko.

3. Lecimy na parę godzin do jakiegoś pięknego miejsca w Europie.

4. Kolacja, zaręczyny itp.

5. Powrót.


@aleBajka: prędzej ją zaskoczysz wywożąc do Włoszczowej i oświadczając się na środku wiejskiej drogi.
  • Odpowiedz