Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim:)
Planuje zaręczyny w wakacje i chciałbym zaskoczyć w jakiś miły sposób swoją dziewczynę.
Plan jest taki:
1. Mówię jej, że idziemy na kolację i żeby była gotowa.
2. Przyjeżdżam po nią i zabieram ją na lotnisko.
3. Lecimy na parę godzin do jakiegoś pięknego miejsca w Europie.
4. Kolacja, zaręczyny itp.
5. Powrót.
Mam pytania dotyczące samego miejsca podróży, czy ktoś śmiało może polecić jakieś miasto na takie okazje? Po pierwszych przemyśleniach ja wybrałbym Rzym/Mediolan/Wenecja. Co o tym sądzicie? Pytanie dla osób, które były w danym mieście, czy polecilibyście restaurację, która jest warta odwiedzenia? Lubię mieć w miarę wszystko zaplanowane, wolałbym mieć zarezerwowany stolik na kolację, stąd pytanie o lokal.
Czy pomysł wydaję wam się sensowny, czy postarać się coś innego zaaranżować na zaręczyny?
#podroze #podrozujzwykopem #europa #turystyka #rozowepaski #zwiazki
  • 171
  • Odpowiedz
@MocnaKropelka: Lubimy podróżować, czasami zwiedzamy miasta, czasami lecimy gdzieś poleżeć na piasku. Więc pomysł wydaję mi się bardzo dobry. Liczę jednak na osoby, które często podróżują i poleciliby mi właśnie miejsca z łatwym i szybkim dojazdem z lotniska na zabytkowe rejony miasta.
  • Odpowiedz
@aleBajka: bardzo fajny pomysl, az zazdroszcze Twojemu rozowemu, ale co do miejsca to moze skupilbys sie na czyms mniej zatloczonym? Rzym jest ladnym miastem, ale przez fakt, ze turystow jest tam niewyobrazalnie duzo, jak dla mnie ma w sobie malo uroku, takiej typowej lekkiej atmosfery, co do Wenecji mialam podobne odczucia, a Mediolan nie podobal mi sie zupelnie. Znacznie ładniejsze, spokojniejsze i malowniczo polozone wydawalo mi sie juz Bergamo. Pojedziesz
  • Odpowiedz
@aleBajka: Eh ładnie, że planujesz coś wyjątkowego.
Paryża nie polecam xDDD
Ja to mam marzenie: zaręczyny na Islandii pod tą niebieską zorzą czy co to tam jest.
  • Odpowiedz
@aleBajka: ale jak jesteś pewny to do Dubrownika ją zabierz. Masz morze, góry, GOT, lotnisko ~30 min taksówką od centrum, apartament na weekend
  • Odpowiedz
@aleBajka: bardzo fajnie, że są jeszcze romantyczne niebieskie :) ja od siebie mogę dodać, że lepiej żebyś jej jednak powiedział, że zabierasz ją na wyjazd i żeby się spakowała bo jednak jak powiesz, że tylko kolacja to wystroi się i będzie musiała pewnie w szpilkach i sukience lecieć parę godzin samolotem
  • Odpowiedz