Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim:)
Planuje zaręczyny w wakacje i chciałbym zaskoczyć w jakiś miły sposób swoją dziewczynę.
Plan jest taki:
1. Mówię jej, że idziemy na kolację i żeby była gotowa.
2. Przyjeżdżam po nią i zabieram ją na lotnisko.
3. Lecimy na parę godzin do jakiegoś pięknego miejsca w Europie.
4. Kolacja, zaręczyny itp.
5. Powrót.
Mam pytania dotyczące samego miejsca podróży, czy ktoś śmiało może polecić jakieś miasto na takie okazje? Po pierwszych przemyśleniach ja wybrałbym Rzym/Mediolan/Wenecja. Co o tym sądzicie? Pytanie dla osób, które były w danym mieście, czy polecilibyście restaurację, która jest warta odwiedzenia? Lubię mieć w miarę wszystko zaplanowane, wolałbym mieć zarezerwowany stolik na kolację, stąd pytanie o lokal.
Czy pomysł wydaję wam się sensowny, czy postarać się coś innego zaaranżować na zaręczyny?
#podroze #podrozujzwykopem #europa #turystyka #rozowepaski #zwiazki
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aleBajka: Ja zabrałem swoją do Rzymu, zaręczyny na schodach hiszpańskich, a kolacja w najstarszej pizzerii w Rzymie, pizze w bardzo przystępnej cenie. Wal śmiało, jak będziesz miał pytania.
  • Odpowiedz
@john: byłam w 2013 wtedy działało to tak, że mimo rezerwacji online i tak swoje musiało się odstać w kolejce do odebrania biletu, więc mimo, że mieliśmy bilet na (o ile dobrze pamiętam) na 9, to wszystko przeciągnęło się tyle, że ledwo zdążyliśmy na 10, ale nikt nie robił żadnego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pokładzie hydropłatu siedziało się na samej "górze" i nie pamiętam,
  • Odpowiedz