Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim:)
Planuje zaręczyny w wakacje i chciałbym zaskoczyć w jakiś miły sposób swoją dziewczynę.
Plan jest taki:
1. Mówię jej, że idziemy na kolację i żeby była gotowa.
2. Przyjeżdżam po nią i zabieram ją na lotnisko.
3. Lecimy na parę godzin do jakiegoś pięknego miejsca w Europie.
4. Kolacja, zaręczyny itp.
5. Powrót.
Mam pytania dotyczące samego miejsca podróży, czy ktoś śmiało może polecić jakieś miasto na takie okazje? Po pierwszych przemyśleniach ja wybrałbym Rzym/Mediolan/Wenecja. Co o tym sądzicie? Pytanie dla osób, które były w danym mieście, czy polecilibyście restaurację, która jest warta odwiedzenia? Lubię mieć w miarę wszystko zaplanowane, wolałbym mieć zarezerwowany stolik na kolację, stąd pytanie o lokal.
Czy pomysł wydaję wam się sensowny, czy postarać się coś innego zaaranżować na zaręczyny?
#podroze #podrozujzwykopem #europa #turystyka #rozowepaski #zwiazki
  • 171
  • Odpowiedz
@dd66: To mi nie grozi, jesteśmy ze sobą 5 lat, często wspomina temat i próbuje wybadać czy coś planuje. Mamy wspólne plany na przyszłość jest nam dobrze razem. Jest dziewczyną, która myśli już o ślubie, dzieciach.
  • Odpowiedz
@zapomnialam_loginu: dzień wcześniej pojadę do do niej do domu i spakuje jej podstawowy bagaż podręczny. Mimo wszystko chce zrobić jej niespodziankę. W te wakacje lecimy do Hiszpanii i ona jest przekonana, że tam jej się oświadczę. Tak przynajmniej nie będzie się spodziewać:)
  • Odpowiedz
@aleBajka: 1) nie rób tego.
2) Wenecja >> Mediolan. (tyle że w wakacje może śmierdzieć, byłem gdy nie było gorąco i wręcz pachniało i była zajebiscie, wiec musisz dopytać). Problem moze być z lotem bezpośrednim do Wenecji, nie wiem czy coś z Polski leci, a jeżdżenie bardziej zmęczy niż ucieszy.
A i bym zapomniał,

  • Odpowiedz
@aleBajka: Radom #!$%@?!
Wybierz RADOM!
Po pierwsze nigdy tego nie zapomni!
Po drugie samolot cały dla was, a to już prawie jak private jet xD
Po trzecie uszczęśliwisz całą obsługę lotniska (po tym jak się skapną, że ten zielony punkcik na ekranie to samolot, a nie jakiś error i odkurzą książkę pod hasłem: jak sprowadzić samolot do lądowania?)
  • Odpowiedz