Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim:)
Planuje zaręczyny w wakacje i chciałbym zaskoczyć w jakiś miły sposób swoją dziewczynę.
Plan jest taki:
1. Mówię jej, że idziemy na kolację i żeby była gotowa.
2. Przyjeżdżam po nią i zabieram ją na lotnisko.
3. Lecimy na parę godzin do jakiegoś pięknego miejsca w Europie.
4. Kolacja, zaręczyny itp.
5. Powrót.
Mam pytania dotyczące samego miejsca podróży, czy ktoś śmiało może polecić jakieś miasto na takie okazje? Po pierwszych przemyśleniach ja wybrałbym Rzym/Mediolan/Wenecja. Co o tym sądzicie? Pytanie dla osób, które były w danym mieście, czy polecilibyście restaurację, która jest warta odwiedzenia? Lubię mieć w miarę wszystko zaplanowane, wolałbym mieć zarezerwowany stolik na kolację, stąd pytanie o lokal.
Czy pomysł wydaję wam się sensowny, czy postarać się coś innego zaaranżować na zaręczyny?
#podroze #podrozujzwykopem #europa #turystyka #rozowepaski #zwiazki
  • 171
  • Odpowiedz
@Slonx: to nie było głupie pytanie, wręcz zmuszające do przemyśleń, więc zarzucanie mi lekceważenia jest błędne. Tak samo jak określanie słowa cipka jako stricte wulgaryzm, gdyż formanty, które są interpretowane jako deminutywne (hipokorystyczne), np. -ka, często łagodzą negatywną ekspresję wyrazu podstawowego.
  • Odpowiedz
Po pierwszych przemyśleniach ja wybrałbym Rzym/Mediolan/Wenecja. Co o tym sądzicie? Pytanie dla osób, które były w danym mieście


@aleBajka: Po co tak daleko? Zaproponowałbym bliższą zagranicę np. Sosnowiec, ale z tego co kojarzę, to nie ma tam lotniska.
Dużo lepszym niż jakiś tam zatłoczony Rzym/Mediolan czy Wenecja miejscem jest polecany wyżej Radom - jest lotnisko, bez korków i ścisku - kameralnie - elegancja i styl nawet w komunikacji miejskiej ( ͡
QBA__ - > Po pierwszych przemyśleniach ja wybrałbym Rzym/Mediolan/Wenecja. Co o tym s...

źródło: comment_a3hjTgMUEptK4fHEIpqxdQJ45YUl1pHA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aleBajka: Trapani (sycylia) Ryanair. Piękne miasto. Mediolan olej bo jazda z Bergamo gdzie są tanie loty za długa i kosztowna. Paryż tak samo (poza tym ciaparuchy). Może Ciampino w Rzymie.
  • Odpowiedz
@aleBajka: wszystko pięknie, ale w Polsce też jest wiele pięknych miejsc, nie zapominaj.
Lasy, góry i jeziora.
Ale jak wolisz ;) porwanie samolotem będzie efektownie na pewno :)

Natomiast zastanów się, czy Twoja dziewczyna chciałaby oświadczyn przy ludziach, czy bardziej intymnie, ma jakimś spacerze lub gdy będziecie we dwoje. To piękna chwila, ale i intymna; nie każda kobieta chce żeby wszyscy w tym momencie się na nią patrzyli.
  • Odpowiedz
Ja to mam marzenie: zaręczyny na Islandii pod tą niebieską zorzą czy co to tam jest.


@Shyvana: mam tak samo :D Nie wyobrażam sobie bardziej romantycznego miejsca. Tylko we dwoje pod zorzą :3
  • Odpowiedz