Wpis z mikrobloga

Tag #rakcontent nigdy nie był bardziej odpowiedni - Fronda zajęła się onkologią. Oto 20 największych kłamstw o nowotworach piszą. Artykuł jest megamocny, wycinanie czegokolwiek mija się właściwie z celem, bo każdy z dwudziestu akapitów oszałamia głupotą i ignorancją. Ogólnie Terlik i spółka przestrzegają przed groźną mammografią i obłudnymi onkologami, bo przecież #!$%@? czosnku i cebuli to stuprocentowy patent na obronę przed nowotworem. Puszczanie takich rzeczy powinno być ścigane z urzędu.

http://www.fronda.pl/a/oto-20-najwiekszych-klamstw-o-nowotworach,70005.html
#bekazkatoli #neuropa #wtf #zdrowie
lkg1 - Tag #rakcontent nigdy nie był bardziej odpowiedni - Fronda zajęła się onkologi...

źródło: comment_EQnpn9dCamB1YNFooYPWna2WWUQlanpl.jpg

Pobierz
  • 25
@lkg1: Ja pierdzielę, co za debile w tej Frondzie pracują. Teraz będą mieć na sumieniu tych, którzy przestraszą się lekarza i nie pójdą się leczyć do czasu, gdy nowotwór nie da im już żyć.
Szuje, ostatnie szuje, między innymi przez takich debili jak autor tego gówna z Frondy mamy wyleczalność nowotworów o tyle niższą niż tzw kraje zachodnie.
@lkg1: Ja pitole to powinno być karalne. Niby konstytucja gwarantuje prawo do bycia idiotą, ale nie jak inni idioci mogą coś takiego czytać i potem dawać się zabić bo onkolodzy to oszuści oO

Jedynie w 3 jest odrobina (odrobina przeinaczona i zmutowana), nieznaczna ilość prawdy. Agresywna chemioterapia lub radioterapia długofalowo może prowadzić do powstania nowotworów po ekspozycyjnych. Jednak nie są to miesiące ani lata a dekady. Ale jak pacjent który wymagał
@dr_Batman: no i z tym Faridem Fatą to też prawda, bo faktycznie facet wkręcał ludziom raka dla zysku. Tylko że jednego psychola ekstrapolowali na wszystkich onkologów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@monkali: @dr_Batman: @lkg1: Urodziliście się wczoraj? Widać wyraźnie, że w ostatnich latach pseudonauka jest zdecydowanie na fali. Byłem ostatnio na targach "Bliżej zdrowia, bliżej natury" w Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach i byłem pod wrażeniem skali tego przedsięwzięcia. Wykłady, prelekcje, warsztaty i pełno stoisk z różnymi ciekawymi produktami/usługami (np. jasnowidze i wróżki to tylko czubek tego wszystkiego). Gazety w stylu "Czego ci lekarze nie powiedzą" rozchodziły się
@lkg1: Jest w tym niestety trochę prawdy i każdy kto miał nieuleczalnie chorego w rodzinie wie dobrze że u kresu życia krewnego lekarze tylko doją, wiedzą że nie ma już nadziei i żerują na tym. Lekarze, doradcy, specjaliści, wszyscy ale w takich chwilach najbliżsi muszą dać z siebie wszystko by ich nie męczyło sumienie. Nie twierdzę że wyżej wymienione metody nic nie dają ale czasem lekarz dobrze wie że nic nie
@YodaMonster: zależy na jakiego lekarza trafisz. Ważna jest świadomość rodziny i szukanie rozwiązań na własną rękę, choćby kolejnych konsultacji. Nie zaczarujemy rzeczywistości, słabi lekarze byli i będą, więc jeśli mamy chorego na raka w najbliższym otoczeniu to trzeba mieć świadomość co się należy i co jeszcze można zrobić. W takich momentach dobrym rozwiązaniem są fundacje, w których często pracują ludzie, którzy doradzą jak zawalczyć o swoje, choćby o odpowiednią opiekę u