Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam Hatak. Ludzie którzy poświęcają swój czas żeby zbierać hejty bo w 35:46 minucie ktoś źle przetłumaczył zdanie albo sentencje. Ludzie którzy tłumaczą większość seriali w ten sam dzień w który wyjdą.

Oglądam ponad 50 seriali na bieżąco. Wiadomo, że jedne przechodzą w stan uśpienia jak obecnie #thewalkingdead a inne jak #got wchodzą na antenę, więc nie jest to tak, że w ciągu tygodnia oglądam 50 odcinków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak hatak nigdy mnie nie zawodzi. Napisy do #bettercallsaul zawsze około godziny 22. Napisy do #gotham praktycznie od ręki.

NO K---A KOCHAM WAS :*


#seriale
CreativePL - Jak ja uwielbiam Hatak. Ludzie którzy poświęcają swój czas żeby zbierać ...

źródło: comment_sCxSD6E8eZs3JT9pnms8BIvBvwqOWkbK.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądam ponad 50 seriali na bieżąco


@CreativePL: Nie no, stary. Teraz to chyba nawet mnie przebijasz. Ja max. co oglądałem to ~17 epów/tydzień i już wtedy było to niezłe przegięcie. Rocznie nie wiem ile różnych seriali wychodzi. Podejrzewam, że około 30.

  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Tak jak pisałem to nie jest tak,że w ciągu tygodnia wychodzi wszystko. Obecnie na ten miesiąc wygląda u mnie to tak jak na obrazku poniżej. Czyli zajęty wtorek reszta luz. A np takie HoC oglada się na 3-4 dni w ciągu całego roku tak samo jak Daredevila, BojackHorseman itd Netflix FTW!


btw - #bojowkaangielskichnapisow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Np #rickandmorty
CreativePL - @Wiedmolol: Tak jak pisałem to nie jest tak,że w ciągu tygodnia wychodzi...

źródło: comment_l0vursTBOtYxJccFtJLbuC6QZayld1AT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CreativePL: Polecisz jakieś ciekawe funkcje z tego kalendarza?
Też go używam i zastanawiam się czy weteran poleci jakieś funkcje przypomnienia czy inne ciekawe rzeczy jakie tam oferują.
  • Odpowiedz
@lisek517: Czy ja wiem. Po prostu zaznaczam sobie seriale i tyle. Nie zagłębiałem się bardziej w serwis bo to co oferuje z zewnątrz zupełnie mi odpowiada.

Chociaż z tego co kojarzę, to możesz zaznaczyć np "widziałem wszystkie" (czy coś takiego, co jest fajną opcją jak zdasz sobie sprawę że nie masz serialu na liście a tu 4 sezon już leci) żeby nie klikać każdego z osobna odcinka. Serwis nie jest
  • Odpowiedz
@GrupaHatak: Macie ode mnie ripsekt. Czasem takie napisy trafiam, że oczy z orbit wyłażą, a mózg płacze w kącie, ale jak tylko widzę "grupa hatak" to wiem, że będzie profesjonalna robota. Żadnej innej grupy napisowej nie kojarzę, bo zazwyczaj jest albo hatak albo chłam :D

Keep up the good work
  • Odpowiedz
@lisek517: Jak chcesz bardziej zaawansowane funkcje to polecam - po raz setny na wykopie - apkę na Androida "Series Guide". Masz opcję tworzenia własnych list, możesz seriale ukrywać, pod każdym serialem masz linki do imdb czy YT(np. do szukania sneak peaków/trailerów). Masz też wypisane wszystkie odcinki specjalne(np. recapy czy "zza kulis"). Możesz dodawać seriale do ulubionych, możesz oceniać seriale i poszczególne odcinki itp. itd. No i baza seriali jest większa,
  • Odpowiedz