Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam Hatak. Ludzie którzy poświęcają swój czas żeby zbierać hejty bo w 35:46 minucie ktoś źle przetłumaczył zdanie albo sentencje. Ludzie którzy tłumaczą większość seriali w ten sam dzień w który wyjdą.

Oglądam ponad 50 seriali na bieżąco. Wiadomo, że jedne przechodzą w stan uśpienia jak obecnie #thewalkingdead a inne jak #got wchodzą na antenę, więc nie jest to tak, że w ciągu tygodnia oglądam 50 odcinków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak hatak nigdy mnie nie zawodzi. Napisy do #bettercallsaul zawsze około godziny 22. Napisy do #gotham praktycznie od ręki.

NO K---A KOCHAM WAS :*


#seriale
CreativePL - Jak ja uwielbiam Hatak. Ludzie którzy poświęcają swój czas żeby zbierać ...

źródło: comment_sCxSD6E8eZs3JT9pnms8BIvBvwqOWkbK.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CiociaKlocia: @idol89: Ja bardzo często mam tak że po prostu nie słyszę co aktorzy mówią bo akurat coś wybucha albo ktoś ma taki głos chrapliwy że wszystko zagłusza swoim buczeniem, albo ktoś ma akcent strasznie niezrozumiały. Jakby mi to samo napisali i dali do przeczytania to bym zrozumiał, ale tak z lotu to ciężko WSZYSTKO usłyszeć i zrozumieć. Owszem dam radę obejrzeć film bez napisów i jeśli jest
  • Odpowiedz
@GrupaHatak: Ale napisy do Blindspot byscie mogli szybciej robic bo to prawilny serial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie no, zartuje. Super robota, tylko nie rozumiem tego ze czasem wstawiacie napisy ukonczone w 95% czekaja kilka dni na publikacje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@CreativePL: to taka mala analogia do zycia - kiedy sie nie cenisz i robisz cos za free - duzo podludzi ma cie za frajera i probuje to wykorzystac a do tego ma jeszcze pretensje. Co innego kiedy sie cenisz i masz w------e.
  • Odpowiedz
@GrupaHatak: Przy okazji chciałem zapytać dlaczego nie ma jeszcze napisów do 10 odcinka Better Call Saul? Nic mnie nie obchodzi, że jeszcze odcinek nie wyszedł! To słaba wymówka więc weźcie się wreszcie za robotę!

  • Odpowiedz
tylko nie rozumiem tego ze czasem wstawiacie napisy ukonczone w 95% czekaja kilka dni na publikacje ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Weed233: napisy pozostawione w tabelce na 95% nie są ukończone, a te na 99% trafiły do korekty (która może potrwać od dwóch godzin do dwóch miesięcy). blindspot zaś tłumaczą haveny.

@thomasss: kajamy się publicznie i natychmiast wracamy do piwnicy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@CiociaKlocia: nie wydaje mi się żeby tłumacze z hatak tłumaczyli ten slang w locie skoro nawet aktorzy przyznali że mieli problem z tym językiem. Bk z kg chyba z cb. Bo rozumiem że Ty rozumiałaś wszystko bez zaglądania do neta.
  • Odpowiedz
@CiociaKlocia: xD No nie doczekałem się odpowiedzi, trudno, widocznie ciężko jest się przyznać że jednak czasem trzeba zajrzeć do słownika a nie zgrywać alfę i omegę. I ciekawe wnioski wysuwasz na podstawie kilku zdań na stronie ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz