Wpis z mikrobloga

@szczemat: nowe klocki i tarcze wymagaja dotarcia. Nalezy przez pewien czas delikatnie jezdzic i hamowac. Byc moze cos zle zalozyles i rezonuja stad to piszczenie. U mnie piszczalo mimomdotarcia, ale juz jest spoko. Jak przy hamowaniu dobrze hamuja i nie sciaga samochodu to lac i jezdzic
  • Odpowiedz
@szczemat: Pamiętaj tylko żeby przez około pierwsze 200 km nie #!$%@?ć ostro w hamulce bo się przegrzeją i lipa. Daj im się ułożyć i nie słuchaj o jakimś ostrym hamowaniu na świeżych hamulcach.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: myślałem, że Delphi należy do Boscha, bo mi gdzieś na naklejce obie firmy widniały. Ale może się pomyliłem.sy: myślałem, że Delphi należy do Boscha, bo mi gdzieś na naklejce obie firmy widniały. Ale może się pomyliłem.

@desygnat: nie ściąga, piszczenie słychać tylko na delikatnym hamowaniu, np. przy parkowaniu.

@maxprojekt: Wiem, że nie należy hamować ostro na nowych hamulcach i nie przypominam sobie takiej sytuacji. Poza tym - ekperymentalnie
  • Odpowiedz
@szczemat: No niestety, strzeliłeś sobie w stope bo Brembo to jakie samo gówno jadące na historyjkach jak Bosch
@lubielizacosy: W czasach gdy towar od jednego producenta ma 10 brandów śmieje się gdy ktoś mówi że bosch to bosch a delphi to delphi :)
To tak jak z castrolem, reklamy,reklamy i jeszcze raz reklamy a to że to gównoprodukt to już "eee tam" ważne że "cajstrola zalałem"
  • Odpowiedz
@Minesr33: No dobra to napiszę tak, kiedyś miał kolega volvo V40, zmienił klocki i tarcze i właśnie miał taki efekt jak wymieniony t.j wyżej. Wsiadaj mówi dotrzemy klocki, 1-bieg i w podłogę i tak do 4 biegu ok 140 km/h, następnie pedał hamulca w podłogę, jak się zatrzymaliśmy to klocki się zapaliły ( ͡° ͜ʖ ͡°)-, a tarcze zrobiły się czarne
  • Odpowiedz