Wpis z mikrobloga

@Minesr33: Jak to "pewnie nie"? To jestes takim znawcą i wiesz ze wszystko w jednej fabryce robią a nie wiesz czy to samo. Według Ciebie nie ma różnicy. Gdybyś znał sie chodź troche wiedzialbyś ze nie placi sie tylko za logo. Jak widzę tych januszy z allegro gdzie jest 300 kupionych najtańszych master sportów to aż robi siw nie dobrze ze ludzie nie szanują swojego zycia.
@lubielizacosy: Wiem, nie jestem głąbem, który nie dba o swoje bezpieczeństwo. Ale też nie przesadzałbym, że ten Delphi są takie tragiczne, bo wątek zaczyna przypominać słynną pastę o pasjonatach. To raczej typowy średniak, który nie zachwyca ani osiągami, ale też nie jest najgorszy. Ot, taki sprzęt dla typowego Kowalskiego.

Delphi made in china.


@lubielizacosy: ale wiesz o tym, że Delphi to globalna firma (dokładnie to amerykańska), w której od niedawna dopiero Chińczycy mają swoje udziały? Fabryki mają na całym świecie, w tym w Polsce. Także na całym świecie mają centra inżynieryjne, w tym w Polsce.
@megawatt: i to ta sama firma, dzięki której ford ma "dobrą" opinię, bo to on produkował słynne łuszczące się pompy wtryskowe, i wtryski do tdci
@rad99: być może, to jest ogromny koncern i każdej z tych firm zdarzają się wpadki - i nie wiadomo kto zawinił, bo to wszystko zależy od wymagań jakie dostała firma (dostawca OEM) od producenta pojazdu/producenta układu. Ja bym raczej winił Forda bo dostawcy za niespełnienie wymagań (m.in. minimalnej żywotności jeśli była określona) płacą kary klientowi - a że koncern nie dzieli się karami z klientami to jest inna sprawa.