Wpis z mikrobloga

#linux #linuxmint

Podajcie program który pokazuje ikonę w tray/aplet z informacją o nowych wiadomościach w GMailu.

Wszystkie programy które do tej pory sprawdziłem po prostu nie działają:
checkgmail, gmail-notify, mail-notification, gm-notify, gnome-gmail-notifier, kgmail-notifier.

A to wcale się nie loguje, a to przy autostarcie jakieś błędy, a to pojawia się puste pole zamiast ikony i nie działa nic.
  • 11
@nahkranoth: Nie używam KDE. Używam Cinnamon.
kgmail-notifier działa ale wymaga kWallet i coś się z tym walletem chyba kasztani i nie włącza się ale za pierwszym razem jakoś się włączył...
@look997: ogólnie wszystko z KDE co wymaga hasła działa z kwallet ale jest możliwość żeby go wyłączyć- wciśnij alt+f2 i wpisz kwalletmanager > ustawienia(?) i tam powinny być dwie opcje- jedna z nich otwiera nowe okno gdzie możesz całkowicie wyłączyć używanie kwallet.
Wszystkie programy które do tej pory sprawdziłem po prostu nie działają:

checkgmail, gmail-notify, mail-notification, gm-notify, gnome-gmail-notifier, kgmail-notifier.


@look997: a nie przyszło Ci do głowy, że jeśli WSZYSTKIE programy nie działają, to Ty coś robisz źle?

I po tym narzekaniu to wątpię, żeby ktoś Ci chciał jeszcze pomóc.
@Fall: No na pewno coś robię źle ale skąd mam wiedzieć co? Jakbym wiedział co robię źle to bym tego nie robił... :) Wpisuję login i hasło...

Oj tam narzekanie, chciałem tylko napisać że nie wiem czy to rzeczywiście powszechny problem czy może akurat tutaj nikt nie chciał pomóc.
@TypowyNerd: Ja szukam na necie jak dziki wół rozwiązań zanim zadam jakiekolwiek pytanie.
Co więcej, tutaj na większość moich pytań NIKT NIE JEST W STANIE ODPOWIEDZIEĆ. Nie że nie chcą tylko powiedzą co wiedzą i okazuje się że nie rozwiązuje to problemu.

A ty mówisz że pytam o jakieś bzdury? JAKIEŚ BZDURY #!$%@????
@Fall: @nahkranoth: @Mala__MiMi: Może ktoś z was przekazać mu(@TypowyNerd) moją wiadomość?

"Ja szukam na necie jak dziki wół rozwiązań zanim zadam jakiekolwiek pytanie.
Co więcej, tutaj na większość moich pytań NIKT NIE JEST W STANIE ODPOWIEDZIEĆ. Nie że nie chcą tylko powiedzą co wiedzą i okazuje się że nie rozwiązuje to problemu.

A ty mówisz że pytam o jakieś bzdury? JAKIEŚ BZDURY #!$%@???? "