Wpis z mikrobloga

Cześć Moorki. Taka sytuacja:

Byłem służbowo w #poznan Do pomocy wykonania zlecenia "Inwestor" przydzielił mi tubylczą pannę.
Tu zaczyna się dramat. Ja jestem stulej mizogin. #stulejacontent #mizoginia Panna prezentowała sobą moje marzenia: naturalna jasna blondynka, zielone oczy, piegi, jakieś 169cm, szczupła ale z wyraźnym biustem, bez obrączek, pierścionków. Rzadko to przyznaję ale 9.5/10. No i zaczęła sympatyczną rozmowę. Zestresowałem się. Powiedziałem, że sam sobie poradzę, ewentualnie jakbym potrzebował pomocy to do niej bym zadzwonił. Dała mi swój numer. Ale nie poszła, tylko cały czas kręciła się obok, przeczesywała włosy, gadała, żartowała, uśmiechała. Oks... zacząłem zbierać się w sobie, by po wszystkim postawić jej herbatkę. No i kiedy skończyliśmy i wracaliśmy, a ona wciąż mnie kokietowała i w końcu zapytała się czy jestem z Poznania?
- z #warszawa
i czar prysł... () krótko mówiąc #gorzkiezale #feels #logikarozowychpaskow

Wicie, czy nie wicie #tfwnogf here więc chyba rozumicie...
Niestety mój prywatny numer stał się poniekąd służbowym i próba kontaktu może się skończyć żenadą. Ale #ankieta #podrywajzwykopem

Czy zadzwonić/napisać smsa do O**i?

  • Nie zwlekaj. 63.8% (120)
  • Nie czyń tego. 21.3% (40)
  • Sprawdzam. 14.9% (28)

Oddanych głosów: 188

  • 30
@vaxx: jedna mirabelka tłumaczyła, że moze laska wykazała się "rozsądkiem" bo nie ma związków na odległość itp. Nie wiem. Było fajnie a potem jakbym ją obraził. Podobno Poznaniacy z zasady gardzą drugą stroną Wisły.
@Impresjonista: trochę mi się to nie klei, serio. Zwykła znajomość od razu nie musi kończyć się związkiem przecież, a nawet gdyby w ten sposób miało się to potoczyć to z Warszawy do Poznania można się w 2:30h dostać pociągiem, więc żadna to odległość. Dodatkowo domniemam, że oboje raczej macie "fach w ręku", więc o znalezienie pracy w Poznaniu czy Warszawie drugiej osobie trudno być nie powinno. No ale tu trzeba chcieć,
@pieczywowewiadrze: chodzi o sam fakt: "mam wolne, chcę się przejść z ukochaną. o dupa, nie przejdę się bo mam do niej 3h drogi i płatne autostrady". a kobiety pragno dotyku, potem jeden z drugim wyzywa od dziwek zamiast byc na miejscu i dac kobiecie to, na co czeka grube miesiące.