Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #syscoin #sys

Jak podaje portal EconoTimes pracę nad BlockMarketem w fazie beta na obecnej wersji protokołu (1.6b ) przebiegły zadowalająco, jednak z uwagi na kilka zmian i update syscoina do 2.0 (opisałem poniżej), wstrzymano się z wypuszczeniem oficjalnej wersji.

Mamy tutaj dwie bardzo ważne informacje:
1) liczba syscoin zostanie zmniejszona z 2mld do 900k - czyli "teoretycznie" wartość każdego syscoina wzrośnie 2-krotnie (nie musi jednak tak być)
2) niedługo po aktualizacji sieci do wersji 2.0 zostanie (miejmy nadzieję zgodnie z planem) udostępniona klientom Microsoftu gotowy BlockMarket.

Pojawia się tutaj pytanie, czy warto wchodzić na obecnym poziomie w syscoina - tego nie wiem. Wiem jedno - warto mieć oko na syscoina w kwietniu i na bieżąco pomyśleć, czy warto wykonać ruch. Aby ułatwić Wam plan strategiczny przygotowałem małą analizę.

Analizując wykres:
Jego ostatni szczyt na poziomie ~ 0.000042 był wynikiem newsa o wstąpieniu w szeregi Azure. Następnie nastąpiła korekta ceny, której najniższym punktem było 0.000012 ( co daje 350% spadku ) - jednak mówimy tutaj o jednorazowej szpili, więc, ponieważ cena wybroniła się dobrze na poziomie 0.00016 i od tego momentu powoli zwyżkuje z zachowaniem małego wolumenu obrotu i wzbiła się bez problemów trochę ponad linię oporu 0.00002275, jednak tutaj wygrały niedźwiedzie (sprzedawcy) i cena spadła pod linię - póki co - niewiele niżej na poziom 0.0000219. Niedługo będzie testowany opór raz jeszcze z efektem możliwych wzrostów na poziom 0.000027 lub spadku w okolice 0.00002 lub 0.000016.

To zawirowanie pozwoliło nam wskazać na wykresie prostą, która może być potencjalną linią trendu, a także główne poziomy wsparcia i oporu.

(link do analizy w wersji graficznej)
http://i.imgur.com/CAB4rcx.jpg

(link do artykułu z EconoTimes'a)
http://www.econotimes.com/Syscoin-Partners-With-Microsofts-Azure-Blockchain-As-A-Service-Platform-178739?utm_content=buffer063b7&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=bungee
  • 5