Wpis z mikrobloga

Obserwuję to co aktualnie #!$%@? #dobrazmiana i w pale mi się to nie mieści. PO nas tak nie ruchało jak rucha nas PiS. Ludzie którzy mieli sprowadzić emigrantów z powrotem, spowodują kolejną fale emigracji, bo nawet jeżeli jakimś cudem uda im się podwyższyć poziom życia w Polsce (co jest raczej wątpliwe, patrząc na ich chore ekonomiczne pomysły) to dlaczego osoba młoda, taka jak ja (~20lvl) ma żyć w takim opresyjnym państwie jakim jest katoliban który PiS ma chrapkę wprowadzić, skoro może wyjechać na zachód i żyć tak jak mu się podoba? Dlatego ja, dokończę studia i o ile nic się nie zmieni #!$%@? stąd w podskokach. Takie tam #gorzkiezale i #buldupy , musiałem to z siebie wyrzucić.
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 82
@nom_om: Chcesz jechać do Kanady? Świetna sprawa, bardzo wysoki poziom życia, mili ludzie. Sam mam tam rodzinę i planuję wyemigrować po ukończeniu studiów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz jakieś konkretne miasto na oku?
@nvmm: Możesz sobie w Polsce wierzyć w co chcesz, ale tylko pod warunkiem, że to jest katolicyzm. Taka jest prawda. Innych ludzi się gnoi, próbując narzucić im katolickie zasady (patrz np. aborcja, dawanie pieniędzy i władzy kościołowi). Ja sobie tego nie życzę, i dlatego też planuję wyjazd, bo chcę mieć pełne prawo do własnych poglądów. Mam dosyć wmuszania mi religii katolickiej przez rząd, bo to nie jest państwo wyznaniowe.
@megawatt: masz rację, tam gdzie rolnictwo jest na wysokim poziomie w społeczeństwie pracuje maksymalnie 2-3%. Jeśli rzeczywiście jest u nas 2 mln rolników to ktoś się powinien za to wziąć, ale jak na razie w Sejmie nie ma nikogo kto postawiłby się rolnikom lub górnikom.
@nom_om: Bardzo się cieszę że wyjeżdzasz. NIe potrzeba w Polsce takich roszczeniowych osób, które jeszcze z domu rodzinnego nie wyszli, fachu żadnego nie mają, na garnuszku rodziców żyją i krzyczą "tu się nie da" "opersyjny katostan". Jedź bądź wolny, wyjedź za granicę i zdobądź świat zmywakiem lub wózkiem widłowym. Powodzenia!
@nvmm: tak powiadam a w temacie wstydu przytoczę:
„Karolinę Wazelinę” prezydent Andrzej Duda zaczął obserwować mniej więcej miesiąc temu. Ona ma 16 lat, końcówka gimnazjum. – To było raczej trochę zabawne. Zapytałam, czy mnie zaobserwuje, i to zrobił – tłumaczy „Karolina Wazelina”
wrzucić resztę?
@nom_om: kolejny bul dupy ...może stary albo stara w kodzie że tak.mocno siapiesz dziobem. A jedź sobie do tej postepowej Europy, może się rozerwiesz w jakimś muzułmańskim pokazie tolerancyjności islamu. Pisowi brakuje dużo żeby przegonić PO no ale skąd gnój który gdy PO doprowadzało ten kraj do ruiny w jakiej zastał go PIS , grał w fife 2007 z kolegami z gimnazjum..żal mi ciebie,ale jest ratunek,wyjedź i nie wracaj,wyrzeknij się tego
@nvmm:

Dałeś sobie przeprac mózg propagandą PiS. Mieszanka wyolbrzymiotych faktów i zwykłych kłamstw, tyle razy powtórzonych, że w ogóle ich niekwestionujesz. Realne zagrożenia dla polskiej racji stanu, które sprowadza PiS, w ogóle do ciebie nie docierają.

- próby "przemycenia" ACTA (tak, @nom_om, postępowe i przyszłościowe PO chciało ocenzurować internet, pamiętasz?)


Ale nie ocenzurowało. A gdzie PiS ma protesty przeciwko inwigilacji internetu?

- ustawa umożliwiająca interwencję w Polsce służb innych państw,
to nie ma znaczenia czy on kupi ziemię czy nie, problemem długofalowym o którym teraz się nie mówi jest to że ta ustawa betonuje obecne rozdrobnione rolnictwo - i to dotknie każdego obywatela tego państwa


@megawatt: Gorzej, że dotyka także przedsiębiorców nic wspólnego z rolnictwem poza posiadaniem kawałka ziemi uznawanej za rolna nie mających. A także właścicieli nieodrolnionych działek miejskich.
@Kick_Ass: A to ciekawostka, bo słyszę o tym pierwszy raz i wizerunkowy strzał w kolano, choć strzał niewielkiego kalibru, szczególnie w porównaniu z poprzednikiem. Domyślam się, że za polityką bratania się z kim leci w społecznościówkach stoi jakiś konkretny plan marketingowy, nie wiem. Ale wskaż mi proszę osobę ze współczesnej polityki w Polsce, która byłaby bardziej reprezentatywna i bliższa Twoim poglądom.

@Andreth, serduszko, mamy zupełnie odmienne poglądy. Po Twoich światłych
Osobiście cieszę się z życia w katolibanie, bo kocham go całym sercem - za tych ludzi, za te lasy, za jeziora, za historię, za możliwości. Nawet takiego niedoskonałego. Cieszę się, że mogę wierzyć w co chcę i nikt nie obetnie mi za to głowy.


@nvmm: No tak, bo za PO nie było lasów, jezior, historii i możliwości a za wiarę obcinali łeb. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nom_om: Rozumiem, że chciałbyś kupić w Polsce ziemię, a ta ustawa Ci w tym przeszkodzi?

Podobnie z aborcją - rozumiem, że chciałbyś mieć swobodny dostęp do takiej opcji, lub żyć w kraju, gdzie można ją przeprowadzić od ręki, tak?
BTW. Czy możesz wskazać mi tak chociaż z..4-5 przedsięwzięć, w których PO nie robiło nas w "wała"? Albo przekonaj mnie proszę, że ich rządy były lepsze od PiSu. I pod jakim względem.
jedne rządy PiS'dzielców przeżyłam, to przeżyję tu i drugie.


@UndaMarina: Wtedy jednak tak nie #!$%@?. Zachowywali jakieś pozory. TK działał. Było trochę ministrów, którzy coś umieli. Też mam nadzieję, że przeżyjemy, ale kurde... I sytuacja miedzynarodowa nie za wesoła, nie pora na wariatów i idiotów u władzy.