Wpis z mikrobloga

Obserwuję to co aktualnie o--------a #dobrazmiana i w pale mi się to nie mieści. PO nas tak nie ruchało jak rucha nas PiS. Ludzie którzy mieli sprowadzić emigrantów z powrotem, spowodują kolejną fale emigracji, bo nawet jeżeli jakimś cudem uda im się podwyższyć poziom życia w Polsce (co jest raczej wątpliwe, patrząc na ich chore ekonomiczne pomysły) to dlaczego osoba młoda, taka jak ja (~20lvl) ma żyć w takim opresyjnym państwie jakim jest katoliban który PiS ma chrapkę wprowadzić, skoro może wyjechać na zachód i żyć tak jak mu się podoba? Dlatego ja, dokończę studia i o ile nic się nie zmieni w---------m stąd w podskokach. Takie tam #gorzkiezale i #buldupy , musiałem to z siebie wyrzucić.
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrian43: Osobiście cieszę się z życia w katolibanie, bo kocham go całym sercem - za tych ludzi, za te lasy, za jeziora, za historię, za możliwości. Nawet takiego niedoskonałego. Cieszę się, że mogę wierzyć w co chcę i nikt nie obetnie mi za to głowy. Że naszych czterolatków nie uczy się masturbacji. Że wreszcie mamy prezydenta, za którego nie trzeba się wstydzić. Że jestem częścią tak silnego narodu, z tak
  • Odpowiedz
@nvmm: niestety nie mogę teraz znaleźć na telefonie nigdzie tego projektu, natomiast z tego, co pamiętam, zakłada on delegalizację dotychczasowych form aborcji. jak więc inaczej to rozumieć?
  • Odpowiedz
@nvmm: nic z tego co piszesz nie ma związku z dotychczasowymi rzadami PiSu.
Pomimo zapowiedzi braku akceptacji na imigrantów, polskie służby wciąż sprawdzają ludzi- uchodźców w Grecji i we Włoszech
  • Odpowiedz
nic z tego co piszesz nie ma związku z dotychczasowymi rzadami PiSu.


@nom_om: No jak to, wszyscy poza PiS chcą mu obciać głowę za "wierzenie w co chce". A PO go "szmaciła" (ciekawe, jak?) Ale w ogóle to po 8 latach rządów PO jest wspaniale, ale to też pewnie dzięki PiS.
  • Odpowiedz
@nom_om Odpowiedz mi na moje pytania. I napisz koniecznie gdzie wyjedziesz. ;)
@Andreth Gdzie napisałam, że wszyscy poza PiS chcą mi obciąć głowę? A gdzie, że PO jest wspaniałe? Jeśli chodzi o "szmacenie", to przypomnę Ci tylko kilka, w moim odczuciu istotniejszych:
- próby "przemycenia" ACTA (tak, @nom_om, postępowe i przyszłościowe PO chciało ocenzurować internet, pamiętasz?)
- ustawa umożliwiająca interwencję w Polsce służb innych państw,
- Smoleńsk - bez względu na to, co tam się działo, nie uważasz za policzek w twarz Polsce tego, że nikt nie zadbał o zabezpieczenie szczątków? Że fragmenty ludzkich ciał i dokumentów odnajdywane były tam przez grupy wycieczkowe po paru miesiącach?
- jakże przypadkowe śmierci niewygodnych osób - Zawsze samobójstwa przez powieszenie, wypadki samochodowe, lub "zawały serca w Moskwie".
  • Odpowiedz
@nvmm: ehh... Problem z wami, ludzmi popierającymi PiS jest taki że wszystkich którzy ośmielą się skrytykować Jedyną Słuszną Opcje uważacie za zwolenników PO. Otóż może Cię zaskoczę ale nie. Ba! Nawet się cieszyłem z wygranej Andrzeja D--y. Zgadzam się z większością tegp co napisałaś w swoim długim poście.
Miała przyjść #dobrazmiana przyszla "dobra, zmiana"
  • Odpowiedz
- średnio zaszczytne 110 miejsce w rankingu WEF badającym przejrzystość działań i decyzji rządu. Wyprzedziła nas Uganda ;)


@nvmm: o czyli takie rankingi mają znaczenie? Super, bo zawsze pisowcy p--------i, że nic nie warte. To popatrzmy na ranking prasy, wolności gospodarczej, łatwości zakładania biznesu, ufności do państwa, etc. Ciekawe wnioski można wyciągnąć.
  • Odpowiedz
@nom_om: ehh...Problem z wami, ludźmi przeciwnymi PiSowi jest taki, że wszystkich, którzy ośmielą się zauważyć, że nie wszystko jest albo czarne, albo białe uważacie za jego zaciekłych zwolenników. Otóż może Cię zaskoczę ale nie. Ba! Bliżej mi do poglądów Korwina, czy Kukiza....
  • Odpowiedz
@nvmm: Uważasz się za zwolennika Korwina i jednocześnie popierasz najwiekszych socjalistów od czasów SLD. Apbo jesteś głupi albo trollujesz.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że chciałbyś kupić w Polsce ziemię, a ta ustawa Ci w tym przeszkodzi?


@nvmm: to nie ma znaczenia czy on kupi ziemię czy nie, problemem długofalowym o którym teraz się nie mówi jest to że ta ustawa betonuje obecne rozdrobnione rolnictwo - i to dotknie każdego obywatela tego państwa. W rolnictwie "pracuje" (a to praca nieefektywna) 2 mln ludzi, gospodarstwa o powierzchni powyżej 100 ha stanowią 0,5% gospodarstw a
  • Odpowiedz
@nom_om: Nie sądziłam, że aż tak bardzo nie rozumiesz moich postów. Wyjedź i gdziekolwiek to będzie, bądź tam szczęśliwy. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz