Wpis z mikrobloga

Obserwuję to co aktualnie #!$%@? #dobrazmiana i w pale mi się to nie mieści. PO nas tak nie ruchało jak rucha nas PiS. Ludzie którzy mieli sprowadzić emigrantów z powrotem, spowodują kolejną fale emigracji, bo nawet jeżeli jakimś cudem uda im się podwyższyć poziom życia w Polsce (co jest raczej wątpliwe, patrząc na ich chore ekonomiczne pomysły) to dlaczego osoba młoda, taka jak ja (~20lvl) ma żyć w takim opresyjnym państwie jakim jest katoliban który PiS ma chrapkę wprowadzić, skoro może wyjechać na zachód i żyć tak jak mu się podoba? Dlatego ja, dokończę studia i o ile nic się nie zmieni #!$%@? stąd w podskokach. Takie tam #gorzkiezale i #buldupy , musiałem to z siebie wyrzucić.
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 82
@nom_om: i gówno, jesteś nie zaradny życiowo widocznie. Idź jedź sobie do NL i ból 1% podatku od majątku (oszczędności, nieruchomości itp) i zachwalaj jaki dobrobyt. Jedź do UK i ból 2000 funtów żeby ubezpieczyć matiza i 400 funtów za borowanie i piej, jaka wolność i bogactwo.
W dupie byłeś, wiec wiadomo co widziałeś. Pakuj się i jedź, jest masa pracowitych Ukraińców na Twoje miejsce.
@nom_om: Kolego dobrze prawisz. Ja sam wszystkim znajomym mówiłem, że PIS jest lepszy od PO bo za wcześniejszych rządów obniżali podatki i miałem nadzieję, że będą to kontynuować. Niestety tak się jednak nie stało, jeszcze jest gorzej. Ludzie PISu robią źle i są przekonani, że robią słusznie wystarczy spojrzeć na prof. Pawłowicz jak się kłóci w różnych sprawach nie mając racji. Platformersi byli przynajmniej świadomi swoich szwindli i robili tak żeby
@nvmm: Zmiana ustawy o planowaniu rodziny mi przeszkadza, bo nie chce widzieć jak moja żona umiera, bo miała pecha mieć ciążę pozamaciczna. To, że teraz aborcja jest dozwolona w niektórych przypadkach nie oznacza tego że jest obowiązkowa. Zakaz to wyrok na wiele kobiet. Wyobrażasz sobie co by było jakby któraś poronila i jeszcze musiała przechodzić gehenne w prokuraturze?
@nom_om: Jak można uzależniać emigrację od tego, która partia aktualnie jest przy władzy? Rozumiem jeżeli wprowadzono by jakieś straszne opresje... ale np. taki zakaz aborcji który nawet Cię nie dotyczy, jeżeli jesteś facetem,no to mega argument żeby emigrować. Za 4 lata wygra ktoś inny i co, nagle wrócisz?
Ja sam wszystkim znajomym mówiłem, że PIS jest lepszy od PO bo za wcześniejszych rządów obniżali podatki i miałem nadzieję, że będą to kontynuować.


@MatiPatriota: O rany. Nie zauważyłeś, że wśród pisowców nie ma nawet pół ekonomisty i nie słuchałeś tych durnot, które mówili? (Obniżymy wiek emerytalny, damy pińcet na każde dziecko, kredyty frankowe umorzymy i to wszyscy bezkosztowo).
@Andreth: O rany. Nie zauważyłeś, że wśród pisowców nie ma nawet pół ekonomisty i nie słuchałeś tych durnot, które mówili? (Obniżymy wiek emerytalny, damy pińcet na każde dziecko, kredyty frankowe umorzymy i to wszyscy bezkosztowo).

Nie miej mnie, aż za takiego durnia :) Myślałem, że jak każda normalna partia w tym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dojdzie do władzy to program wyborczy wyrzuca do kosza i
@nom_om: Tak jakby w państwach zachodnich ta wolność nie była ograniczana (tyle że może dotyczy to innych aspektów np. państwo może odebrać rodzonym rodzicom ich dzieci dużo prościej niż jest to u nas). Ja nie głosowałam na PiS i jakoś nie czuję się traktowana jako człowiek drugiej kategorii. A jeżeli chodzi o rządy większości to przecież na tym polega demokracja...
Myślałem, że jak każda normalna partia w tym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dojdzie do władzy to program wyborczy wyrzuca do kosza i rządzi po swojemu.


@MatiPatriota: Muszę przyznać, że też tak myślałam. Na obniżanie podatków jednak nie miałam nadziei.

PIS za wcześniejszej kadencji nie był aż tak tragiczny jak teraz, być może to Lecha zadanie nie wiem.


Lecha pewnie też, ale weź pod uwagę, że
@FalujacyBolecNienawisci: Lol #!$%@?, po pierwsze nie pluje na niego jadem, tylko życzę mu powodzenia i uświadamiam że nie jest nikim wyjątkowym, a że sobie w kraju nie radzi to jego problem. Po drugie owszem, pracowałem za granicą, nie tylko w NL dlatego wiem co mówię. Pracuję w PL zarabiam lepiej niż za granicą. Pozdrawiam.
gdy PO doprowadzało ten kraj do ruiny


@Kick_Ass: Co takiego robiło PO? Powiększyli VAT o 1% i podwyższyli wiek emerytalny. To bardzo mało w porównaniu z zabetonowaniem rolnictwa, utworzeniem dziury w prawie, zniszczeniem trójpodziału władzy, łamaniem konstytucyjnej zasady równości i rozdawnictwu pożyczonych pieniędzy zadłużając kolejne pokolenia i osłabiając złotówkę.

A jedź sobie do tej postepowej Europy, może się rozerwiesz w jakimś muzułmańskim pokazie tolerancyjności islamu.


@Kick_Ass: Dlaczego tyle się mówi
@nvmm: No tak, jakie to typowe. PiS może i jest złe ale PO też było. To miała być zmiana na lepsze a nie zamiana jednego syfu na drugi.

próby "przemycenia" ACTA (tak, @nom_om, postępowe i przyszłościowe PO chciało ocenzurować internet, pamiętasz

No pamiętam jak PiS wtedy zażarcie bronił naszej wolności.

ustawa umożliwiająca interwencję w Polsce służb innych państw

Tylko Polska oczywiście ma tą ustawę, jak Polska miałaby wysyłać ludzi przy
@FalujacyBolecNienawisci Tacy są najgorsi, a niestety na wykopie ich pełno. Mieszkają w USA, Niemczech, Holandii czy UK i zgrywają wielkich patriotów. Jak tak bardzo kochają Polskę to niech wracają do tego gównianego kraju i pływają w tych odchodach razem z innymi. Najłatwiej zachwalać ten twór jakim jest Polska będąc całkowicie niezależnym od polskich pensji, systemu emerytalnego, polskiego prawa i mentalności.

Już widzę, że mamy podobne nastawienie, bo też od zawsze chcę wyjechać