Wpis z mikrobloga

Obserwuję to co aktualnie #!$%@? #dobrazmiana i w pale mi się to nie mieści. PO nas tak nie ruchało jak rucha nas PiS. Ludzie którzy mieli sprowadzić emigrantów z powrotem, spowodują kolejną fale emigracji, bo nawet jeżeli jakimś cudem uda im się podwyższyć poziom życia w Polsce (co jest raczej wątpliwe, patrząc na ich chore ekonomiczne pomysły) to dlaczego osoba młoda, taka jak ja (~20lvl) ma żyć w takim opresyjnym państwie jakim jest katoliban który PiS ma chrapkę wprowadzić, skoro może wyjechać na zachód i żyć tak jak mu się podoba? Dlatego ja, dokończę studia i o ile nic się nie zmieni #!$%@? stąd w podskokach. Takie tam #gorzkiezale i #buldupy , musiałem to z siebie wyrzucić.
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nvmm: ostatnia ustawa o obrocie ziemią rolną robioną pod Kościół, zapowiadana i popierana przez Szydło ustawa o aborcji, tzn jej zakazie. A chciałbym zauważyć że to 6 miesięcy rządów...
  • Odpowiedz
@nom_om: Rozumiem, że chciałbyś kupić w Polsce ziemię, a ta ustawa Ci w tym przeszkodzi?
Podobnie z aborcją - rozumiem, że chciałbyś mieć swobodny dostęp do takiej opcji, lub żyć w kraju, gdzie można ją przeprowadzić od ręki, tak?
BTW. Czy możesz wskazać mi tak chociaż z..4-5 przedsięwzięć, w których PO nie robiło nas w "wała"? Albo przekonaj mnie proszę, że ich rządy były lepsze od PiSu. I pod jakim
  • Odpowiedz
@nom_om: wujek mojej żony, lat 50 pare, stary kawaler, słucha Radio Maryja, zawsze robił wykłady jakie to PO złe, a PIS jaki super. Zwolnili go z pracy kilka lat temu to odleciał kompletnie, pogadać się nie dało, jakby mógł to by mówił "PO" w słowach dużymi literami. No ale "jeszcze parę lat i wygra PIS i będzie u nas w końcu normalnie".

3 miesiące temu wyjechał do Niemiec i tam
  • Odpowiedz
@nvmm: pewnie mlody wykształcony z duzego miasta. a tak na powaznie to jeszcze zadna ustawa nie weszla a tu taki jazgot. gdzie byli wszyscy jak po zabierala sobie pieniadze z ofe, jak sikorski jadl sobie kolacje za 1,5 tysiaca. przynajmniej w tym jak to nazwal katolibanie mozna sobie wyjsc na ulice i nie obawiac sie ze cie ktos moze wysadzic w powietrze.
  • Odpowiedz
@r_dest: jest różnica w deklarowaniu wyjazdu zaraz po wyborach, a po jakimś czasie gdzie ewidentnie cały naród jest ruchany w dupe. Przemyśl to kolego
  • Odpowiedz
@nvmm: aborcja nie była przez ostatnie 23 lata legalna na życzenie, więc o czym Ty mówisz? PiS tego nie zakazuje. chce natomiast zakazać aborcji całkowicie, a to różnica. i uprzedzając - nie, nie planuję być zgwałcona albo mieć zagrożonej ciąży, ale na to się nie ma wpływu.
  • Odpowiedz