Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #gorzkiezale #emoquit

https://docs.google.com/file/d/0B8GQq7mLfbJmWHF6Wi1KVF9ldmc/edit?usp=sharing

Tak kolejny :P, ale przecież nie musicie tego czytać.

Będzie długie, nawet bardzo, więc po krótko o każdym. Zalecam używać CTRL + F by się wyszukać, jeżeli oczywiście ktoś chce, trochę muzyki będzie, ponieważ większość moich wpisów właśnie z muzyką była ;).

Czarna lista wyczyszczona :>.

Skrót: oświadczenie + gorzkie żale + wspomnienie każdej osoby = ubieganie się o atencje, a tak naprawdę rozliczenie się ze samym sobą i dla własnego spokoju, a piszę tu, ponieważ kilkanaście osób z tego tekstu ma mnie na czarnej, a chciałbym by to przeczytały.

"Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć"

Evelyn Beatrice Hall

http://www.youtube.com/watch?v=uvec4X3J10I

Z tego też powodu wykopałem znalezisko godzące w administratorkę, zirytowało mnie to, że znów lecą nierozgarnięte bany i o ile spodziewałem się usunięcia znaleziska, jak i zbanowania wrzucającego (co nie nastąpiło), to nie spodziewałem się tego, że jeden z administratorów czekający na wrzucenie tego, pobanuje nas wszystkich.

Nie podobają mi się jej zachowania, wielokrotne odsyłanie do kiepsko działającego kontaktu, ignorowanie trolli, zamiatanie spraw pod dywan, reakcja po agro-aferze, gdzie zamiast coś konkretnego już w pierwszym tekście napisać, to postanowiono załagodzić sytuacje humorem, dla mnie kiepskim. Będzie przykręcenie samowolki, może to i dobrze, ale odnoszę wrażenie, że ponownie będą dostawać po łbie niezbyt śmieszni żartownisie, a w sprawie problemów z użytkownikami, którzy są choćby ordynarni nic się nie zmieni.

Nie chce się utożsamiać z serwisem w którym administracja w pewnym stopniu jest niekompetentną, bądź specjalnie omija pewnie sprawy.

Inna kwestia to coraz głupsze wpisy i coraz bardziej oczywiste znaleziska, na mikro lądują w większości kompletne bzdury, na głównej wiadomości z pierwszych stron gazet, praktycznie wyłącznie.

Sama wojna o wykopalisko była nadzwyczaj idiotyczna, zamiast wspólnie opracować jakąś koncepcje działania zrobiło się kilka grup, które wspólnie uderzały w siebie nawzajem.

Teraz inna kwestia.

Staram się brać odpowiedzialność za swoje czyny, czuję, że kilku osobą należą się pewne wyjaśnienia, jak wspominałem dla mojego spokoju przede wszystkim.

Więc na pierwszy plan kwestia mojego domniemanego homoseksualizmu. Nie jestem gejem, jak coś się zmieni to z całą pewnością się o tym dowiecie w jakiś sposób.

Tak, nie lubię kobiet, nie byłem nigdy zbyt zainteresowany nimi, ponieważ...ponieważ nie byłem, większą radość w życiu daje mi technologia, ba, świetnie się bawię spędzając czas na naprawie komputera, czy programowo, czy też sprzętowo, ale to oczywiście nie znaczy, że nie cierpiałem kobiet. Na to wpłynęło otoczenie, ale chyba najbardziej fakt, że osoba, którą uważałem za przyjaciółkę (4-5 lat), okazał się nią nie być, w szczególnie w ostatnim roku znajomości, kiedy to mnie okłamywała i dawała o sobie znać tylko w gorszych chwilach. Szczególnie na temat swojego chłopaka, mojego kolegi, z którym mieliśmy dość wspólnych zainteresowań, stał się po związaniu z nią moim wrogiem. Prawie całe towarzystwo kobiecie z moich kręgów jak nie było monotematyczne, to okazywało się zakłamane, bardzo.

Gdzieś jest bardziej rozbudowany mój wpis na ten temat, kilka osób chyba go dostało ode mnie, jak ktoś chce niech poszuka.




#ligazwyklychdzentelmenow

Czas na komentarze, wpierw do kobiet:

@Fir3fly - chciałem jej przede wszystkim pogratulować, jest chyba jedyną widoczną kobietą, której nie miałem nigdy na czarnej liście, ponieważ, nie zdałem sobie sprawy z tego, że jest... kobietą...

@evenstar - nadal nie jest mi przykro z powodu zakopania znaleziska na dzień mężczyzn, przeraża mnie trochę ilość treści na temat twojego hobby, ale prócz tego wydajesz się być w porządku

@babydoll – nadal nie mam o tobie dobrego zdania, aczkolwiek wciąż uważam, że ban którego dostałaś w pewnym momencie był nie słuszny (jakiś męski akt)

@kicioch – ambiwalentne odczucie mam, z jednej strony dość spora atencjuszka, ale jakoś specjalnie mnie to nie raziło


A i organizowała WykopParty w Krakowie wraz z @simsoniak, za które to jestem wdzięczny ;)

@Nenciak - wciąż nie wiem czemu mnie obserwujesz, ale plotki głoszą, że jesteś ogarniętym różowym paskiem jak to ktoś napisał mi w pewnym miejscu ;)


@jabadabadupka – życzę powodzenia w haxballu, bo naprawdę byłaś niezła ;)

@luxusowa – nie daj chłopakowi spaść z pierwszego tysiąca :P

@karmelkowa – no woman no cry :], żałuję trochę, że nie dowiem się nigdy, gdzie u mnie w mieście i co ;), ale graj dalej


@truskawkowhttp://youtu.be/SSbBvKaM6sk

@jagienka87 – wiesz, że wcale nie było tak smutno bez kobiet na wykopie? :D

@zdechly_jez – dalej nie ogarniam co ty robisz w technikum...ale dość dobrze cię wspominam

@zurawinowa – na tyle, na ile widziałem, to stwierdzam, że dość rozsądnie piszesz ;)

@elsaha – nigdy, ale to nigdy nie zapomnę, jak na niewinną zaczepkę w nocy (dobra, byłaś czymś mocno wkurzona) odpisałaś mi: „A może byś tak sobie #!$%@?ł?” :D

@atrapa – nie wiem kim jesteś dla @Luxik, ale wydawałaś się sympatyczna ;)


@gwiezdna – strasznie mnie dziwiło twoje ogromne zainteresowanie Gwiezdny Wojnami, ale mimo że też jestem ogromnym fanem to za diabła nie mogłem się do twojej osoby przekonać

@blackvanilla – jedna z rozsądniejszych, choć opis w profilu mnie trochę przerażał, był on dość...źle mi się kojarzący ;)

@Stella9803 – pamiętam tylko jedno, Pani Inżynier co ma na wszystkich teczki ;) i dość niespodziewane pożegnanie na mnie nieprzyzwyczajonego na Wykop Party w Krakowie...

@Siedzi – jeszcze w styczniu jak wymieniliśmy trochę wiadomości wydawałaś się dość w porządku, a potem dopadła cię jakaś fala atencji...

@simsoniak – jej to tak naprawdę niewiele mogę zarzucić, podziwiam cię dziewczyno za ilość materiału z kultury i nie tylko jaki przyswajasz, ja już dawno bym to zwrócił ;). Jedna osoba napisała mi kiedyś, że jesteś bardzo w porządku, trudno się z tym nie zgodzić

@austra – w pewnym momencie miałem wrażenie, że ogarnęło cię to samo co Siedzi

@kasiknocheinmal – nie będę już twoim rycerzem :P

@vestale – z kimś tam się kiedyś zastanawiałyście pod moim wpisem, dlaczego @edytq nie jest na mojej czarnej liście (wątek z wołaniem mnie bym zobaczył – akurat nie zamknąłem tamtej karty jeszcze), cóż to proste, raz, że Edyta zaprosiła mnie na Wykop Party w Krakowie, które zupełnie mi jakoś umknęło w serwisie, a tam naprawdę fajnie się bawiłem (z tego miejsca pozdrawiam Owcę kelnerkę) + chodziliśmy obydwoje do plastyków, taki psychiczny ból łączy :P, ale przede wszystkim jest mało stereotypowa ;).

@Vievior_ka – portfolio :P

@JedynyTakiNick – wciąż nie wiem czemu mnie obserwujesz jak @Nenciak i dlaczego do mnie dziś pisałaś

@edytq – Jakby coś, pisz, kontakt masz ;), powodzenia w pracy, w domu oraz na studiach, miło mi się z tobą pisało ;).


@jantarka – a tobie to nie mam pojęcia o co chodzi, mogę się mylić, ale chyba nigdy ze sobą nie pisaliśmy, więc nie wiem skąd ten wpis do mnie... usunięty już swoją drogą (http://tnij.org/jantarka)

Ewentualnie: https://docs.google.com/file/d/0B8GQq7mLfbJmdnI0OU53UlhtQ1E/edit?usp=sharing

Co do kolegów z Orlika...;):

@Gigi_ - pięć razy usuwałeś konto w ostatnim miesiącu
, ale będzie mi brakowało meczy z wami :)

@parachutes – nie chcę mi się zmieniać paska na różowy :P, powodzenia z życiem osobistym ;)


Nie oddam ci tego portfela :]


@Dynamiczny_Edek – Żółta magnetyczna gwiazdko, to koniec wspólnej, ale naprawdę strasznie sympatycznej gry w haxball ;), nie będzie więcej „tulimy” :P, dzięki jeszcze raz za gry przed turniejem ;) i powodzenia w lidze!

@sevenjeden – Irlandczyku, widzimy się w piekle jak wspominałem, załatwię ci kocioł obok mojego :P

@Adam787 – Adam, przestań strzelać w końcu ze spalonych! Co do mojej pracy, jak coś będzie, to jakoś dam ci znać ;)

@Lacik – Wacik, dzięki za wkręcenie mnie w haxball, strasznie dobrze się z wami bawiłem!


@Baron_Al_von_PuciPusia – ty i te twoje internety w piwnicy...( ͡° ͜ʖ ͡°), dzięki za sympatyczne wymiany zdań, za niespodziewane wyniki meczów i za pamięć o mnie podczas krótkiej banicji, dobrze cię wspominać będę ;)

@Masakrator1942 – Masa to świetny napastnik i troll, ale wołał o moją wolność! I za głupawkę, też cię dobrze wspomnę ;)

@pherun – lagi, czasem robiłeś mi takiego mindfuck'a jak coś pisałeś...ale dzięki za hostowanie i za wspólną grę, będę miło wspominał ;)

@Eternalmarcos – sweter dobry host do gry :>

@porque – nie udało nam się z mafią, zjadły mnie większe rekiny :|

@kapitankompot – powodzenia na kolejnym turnieju, tym razem znajdź dobry zespół ;)

@wujekandrzej – hex nie graj z @Emgje bo źle to na ciebie działa :D

@emgje – jak masz strzelać, to pamiętaj by bardziej skręcać niż planujesz w stronę bramki :P

@roballo – jodan, zacznij grać, a nie afk'ować :D

@MistrzuYoda – gacek, przestań zwalać wszystko na lagi :P

@johny_locke – Jaś, polecam Jasia jako bramkarza, świetny Jaszczur!

@taknie – Ryś, Wielkanoc [*]


@Wysocki – dzięki za Wielkanoc, co to było :D

@rineo – uważaj jak z kim grasz w haxa ;>

@amp – będę miło wspominał grę z tobą za marne, ale sympatyczne odzywki ;)

@danielinho953 – kojo długo nie pograliśmy wspólnie, szkoda ;)

@grooles, @munchhausen, @mateuszo, @rpawelek, @dertas, @trzepaczka, @kjahn, @suhy – dzięki Panowie za wspólne mecze ;)

@FilipChG - []

@MarianPalacz - Miszczu []

pferdi – wombat jak to czytasz, to pozdrawiam, twój ulubiony temat był w tu końcu na tapecie przez ostatnie dni

http://www.youtube.com/watch?v=aOY_UV9GhIM

#niejestemgrafikiemtylkodupa

Czas na resztę:

@Ginden'a - dzięki za pomoc z kolorystyką trybu nocnego, za afery, za dobre treści do poczytania, za zorganizowaną pomoc, za miejsce do zagrzania ;), choć nie zgadzam się z ideą Neuropy, to jesteście sympatycznymi rozmówcami i pomożecie jak trzeba

@goromadska – nasza znajomość zaczęła się od elfów i wygląda na to, że również się na nich skończy ;), jeszcze raz przepraszam, że nie udało mi się zrealizować twojej idei, co chwile jakiś problem u mnie, co chwilę coś bardziej istotnego, starałem się to zrobić, ale po prostu nie dałem rady, trzymaj się ;)

@cheft – nie planuje wracać :P, jak urośniesz i w końcu znajdziesz dziewczynę z tego powodu, daj znać, wyjątkowo opiję za twój wzrost (bo przecież nie dziewczynę), powodzenia również z magisterką ;)


@Luxik – #luxikkradziej #luxikklamca #luxikluxik

Zdaj w przyszłym roku maturę z inf w końcu śmieszku :P, jak nie to jednak wrócę pod multikontem @krasnoludek23 i będę znów prowadził denne dialog na setki wpisów z tobą :>


@pan_slawek – Sławek, dzięki za świetne folki ;) i za dobre spędzenie czasu w KRK, mam nadzieję, że w końcu uda ci się znaleźć czas i miejsce by się wybrać na koncert

@ufos – miło się z tobą pisało, pisałeś dość rzeczowo, metal ograniczyłeś w tagu :P, ze wszystkim wprawdzie nie mogłem się zgodzić, ale dobrze wspominam twoje wpisy ;), kontakt masz

@threepwood – musisz sobie znaleźć niestety innego spamera z Kopalni Wiedzy :D, krótko się znaliśmy, ale również było sympatycznie i również dzięki za okrzyki wołające o moją wolność ;)

@Migfirefox – widzimy się w podziemiu :>

@stone0 – tylko nie wrzuć całego wykopu na czarną :D, dzięki jeszcze raz za pomoc z androidem, man nadzieję, że ze znajomymi już nie ma komplikacji ;)

@NuGuns – dzięki za rozmowy graficzne, za ocenę prac, za rady ;)


@Dreszczyk – dzięki za ocenę prac graficznych ;)


Poza tym jesteś strasznie atencyjny :P


@plkwykop– dzięki za muzykę, znajdę chwilę to ogarnę te linki w zakładkach ;)

@enemydown – życzę dostania się do wymarzonej pracy ;)

@sheslostcontrol – żałuję, że nie dowiedziałem się o tobie więcej, ile pracujesz w zawodzie et cetera, ale dzięki za wstawiennictwo podczas banicji ;)

@TheMan – powodzenia ze ślubem wraz z @rozowa_skarpetka!


Bardzo


Bardziej niż ja :P


@razr – może jeszcze się spotkamy :P

@PanBulka, @Marellion, @onlajf – długo razem to nie pograliśmy, ale jesteśmy na Steam, więc...

@Colek – również Steam jeżeli coś ;)

@PanKara – miłej imprezy we wrocławiu ;)

@kontra, @MasterSoundBlaster - ;]


@frotohttp://www.youtube.com/watch?v=Nh7UgAprdpM&feature=share&list=FLr2SZNfteLnXVOQr2X4HrjQ

@t712 – nie popsuj tego tesiedemstory :]

@mustafek – ja ci jeszcze to doślę! ;)

@wilkbardzozly – mam nadzieję, że wrócisz do rysowania ;)

@kamdz – ty atencjuszu :|

@Kacc, @Krugen, @Fheat, @Winnux, @Mehqods – dzięki za towarzystwo podczas banicji ;).

@dimer – a ty to nie wiem po co w ogóle zacząłeś mnie obserwować prawacki śmieszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)!

@szczepqs – kolejny, którego nie rozumiem ()

@harold – kolejny z mojego miasta, który nie wiem czemu mnie obserwuje :P

Co do administracji...

@m__b – dalej mam wrażenie, że nie ogarniasz własnego serwisu, lub nie chcesz, a twój PR wciąż dla mnie leży

@maciejkiner – gratuluje poczucia humoru, naprawdę rozbawiło mnie najpierw zaplusowanie mojej wypowiedzi (http://www.wykop.pl/wpis/1674033/kilka-godzin-czlowieka-nie-ma-a-tu-juz-wykop-przer/#comment-8214853), a za kilka minut ban, natomiast nie daje zupełnie wiary w twoje tłumaczenia ;), czasem wręcz odnoszę wrażenie, jakobyście byli z Elfem parą, stąd te nieskładne opowieści dziwnej treści

@Elfik32 – nie przepadam za tobą, żadnej urazy większej do ciebie nie miałem, ale odnoszę wrażenie, że jesteś dość nieszczera, twoje przeprosiny ostatnie są wyraźnie na siłę. W sprawie projektów koszulek również nie mogłem się z tobą skontaktować (dopiero kontakt mnie tydzień temu powiadomił na moją prośbę, mimo że to z tobą pisałem na złość nie dostałem powiadomienia i dopiero dziś odebrałem),

(https://drive.google.com/folderview?id=0B8GQq7mLfbJmWS1kdTQyVk9kY1E&usp=sharing)

od kiedy obraziłaś się po mojej ilustracji

(https://docs.google.com/file/d/0B8GQq7mLfbJmTGdWeXZNUUZadXM/edit?usp=sharing) i wrzuciłaś mnie ewidentnie na czarną listę. Pomyślałem, że mogło cię to urazić, więc postanowiłem przeprosić przez mail, niestety, również pozostał bez odpowiedzi.

Wspominania ilustracja nagle, po prawie miesiącu została usunięta, nie była to w końcu ani przeróbka, ani zdjęcie...takiego też nic nie uczyniłem nigdy

http://tnij.org/elfy32

Ewentualnie: https://docs.google.com/file/d/0B8GQq7mLfbJmT1ZjaEIzZUVuS1k/edit?usp=sharing

BTW. Ode mnie dla was:

https://docs.google.com/file/d/0B8GQq7mLfbJmbng2dWQ3S0sxYjg/edit?usp=sharing

Polecam się dogłębnie przyjrzeć, bardzo.

@anonim1133 – miło się z tobą rozmawiało ;), jestem niemal pewny, że nie jedno masz za uszami będąc moderatorem Kocie, a właściwie, to miałem okazje to nawet ujrzeć przez moment ;) (http://www.youtube.com/watch?v=eu-xFvLaE68), ale pomijając tę kwestię będę cię dość miło wspominał, ale wiesz o co cię proszę?

Wpadnę jeszcze parę razy w przyszłości, bo mam kilka nieogarniętych zakładek, ale to już poza kontem.

Miałem też się w najbliższym czasie dopytać paru rzeczy w związku z jedną sprawą, ale już nie da rady ;).

Ah, wiele razy było wspominanie, żeby każdy kto robi sobie drwiny z elfika niech swoje zdjęcia wrzuci:

https://drive.google.com/folderview?id=0B8GQq7mLfbJmZVVhanU2bHRMdEE&usp=sharing

Proszę bardzo, bawcie się dobrze, zdjęcia sprzed roku, 3 i 2, niewiele mam swoich zdjęć, jedno pocięte na szybko ze względu na osoby trzecie, jak ktoś chce się pochwalić: bogi_ubogi2@o2.pl



#bakteriepodbaterie

http://www.youtube.com/watch?v=ec0XKhAHR5I
  • 121
@bogiubogi dobra, samolubny #!$%@?, nie podoba mi się to, że odchodzisz :P KIEDY POJEDZIEMY NA SOCJAL DO UK, KIEDY ZAROBIMY GRUBE MILIONY W NORWEGII, KIEDY ROZWIĄŻEMY KWESTIĘ KOBIET NA WYPOKU ;_;

I kto mi będzie teraz doradzał :|

@bogiubogi: Za karę, że przekręciłeś mój nick, musisz zostac razem z nami! :)

Ech, świetnie to napisałeś, w sumie ruszylo tak jak mowileś, że bedzie, narazie odejdz od wypoku, ale nie usuwaj konta, bo czuje, że jeszcze na tym portalu troche się może pozmieniać.

Pjona banicjuszu! :)
@bogiubogi: zbyt duży ból dupy... fakt, że administracja #!$%@?ła, no ale od razu kończyć znajomość ze wszystkimi swoimi znajomymi? ()


Nie no, zostaw jakiś kontakt na PW to jeszcze skoczymy na to piwo ;) trzymaj się!
@bogiubogi: dlaczego mi to piszesz? nie mogłeś się przekonać do mnie- okej, Twoja sprawa, ale nigdy chyba nawet ze sobą nie rozmawialiśmy, nie mieliśmy najmniejszego kontaktu, więc nie mam pojęcia po co mi ta informacja ;)
@MasterSoundBlaster: a już przeczytałem powiadomienie i myślałem że Ty też idziesz, ale w sumie szybko wyczaiłem że Ty byś mnie nie wołał to raz, a dwa to nigdzie na świecie nie ma tyle atencji do wzięcia co na wykopie, więc ogarnąłem że to jednak nie może być tak.
@MistrzuYoda:

Może kiedyś ;)

@cheft:

Ale powiadomienia pewnie nie dostałeś ;)

@Nenciak:

Patrz spoiler.

@karmelkowa:

No tak, ale bogiubogi nie uwzględniał tych co odpowiedzieli, bo prostu ludzi powyżej 50 wyodrębnił.

@kontra:

Sam go spytaj ;)

@kasiknocheinmal:

Nie chodziło o czarną listę tylko o to, że we wpisie było grubo ponad 50 osób, ja tymi dwoma komentarzami prawie sto zawołałem.

Cóż za festiwal atencji, a to nie