Wpis z mikrobloga

Podobno 2% ludzi sterogramów nie widzi - ja chyba do nich należę - do tej pory udało mi się zobaczyć może ze 4 na 100 prób!
Ciekawe jak to u Was Mirki wygląda:)
#ciekawostki #pytanie #sterogramy #ankieta
Pobierz monalisssa - Podobno 2% ludzi sterogramów nie widzi - ja chyba do nich należę - do te...
źródło: comment_AmT71liSM6HwF4VvRVbpKfBkTDATklhe.jpg

CO WIDAĆ NA OBRAZKU?

  • Serce 1.2% (37)
  • Grzybki 3.4% (107)
  • Konia i słonia 19.9% (620)
  • Nic nie widać 52.2% (1623)
  • Teraz to juz nawet liter nie widzę od wpatrywania się w to dziadostwo, sprawdzam Ty zła istoto!! 23.3% (725)

Oddanych głosów: 3112

  • 217
@monalisssa: Dokładnie, słoń i koń :) Nie powiększajcie sobie obrazka, bo wtedy prawdopodobnie się nie uda, spróbujcie coś zobaczyć na oryginalnym rozmiarze.

Za gówniaka miałem książeczkę z całą serią, to była dopiero zabawa, a nie internety...
@JustMMan: Ja widzę coś podobnego, ten obszar w środku jest w głębi, ale robię zeza więc pewnie mam odwrócone. @grejfrut: z tym gimnastykiem widzisz go wypukłego? Bo ja wszystko widzę wklęsłe.
@monalisssa: pamiętam, że z 20 lat temu było modne, drukowały to nawet gazety a kserówki cienkiej jakości rozchodziły się mniędzy znajomymi jak świeże bułeczki. Nad pierwszym obrazkiem przesiedziałem ze 2 dni i aż się przestraszyłem jak pokazał się obraz ;-) Teraz potrzebuję jakieś 2-5 sekund - trzeba zrobić "zmęczone oczy", zgubić ostrość. Kiedyś jescze drukowano na tej samej kartce pomocnicze punkty do łapania odpowiedniej pracy oczy.
Ciekawe jak to się ma
@monalisssa: za dzieciaka widziałem, teraz nie. Robiąc zgodnie z instrukcjami tracę ostrość i nic nie widać. Mam wadę wzroku, ale nie wiem czy ma ona wpływ na to. Na filmie 3d widzę ok, więc pewnie coś źle z metodą robię.