Wpis z mikrobloga

Podobno 2% ludzi sterogramów nie widzi - ja chyba do nich należę - do tej pory udało mi się zobaczyć może ze 4 na 100 prób!
Ciekawe jak to u Was Mirki wygląda:)
#ciekawostki #pytanie #sterogramy #ankieta
Pobierz monalisssa - Podobno 2% ludzi sterogramów nie widzi - ja chyba do nich należę - do te...
źródło: comment_AmT71liSM6HwF4VvRVbpKfBkTDATklhe.jpg

CO WIDAĆ NA OBRAZKU?

  • Serce 1.2% (37)
  • Grzybki 3.4% (107)
  • Konia i słonia 19.9% (620)
  • Nic nie widać 52.2% (1623)
  • Teraz to juz nawet liter nie widzę od wpatrywania się w to dziadostwo, sprawdzam Ty zła istoto!! 23.3% (725)

Oddanych głosów: 3112

  • 217
@QBA__: Ja nigdy nie widziałem 3D w kinie 3D (,) #smutnabaza
Widze tylko rozwarstwiony obraz, bez okularów 3D mocno rozwarstwiony z okularami mniej, ale ciągle rozwarstwiony.
Także przestałem chodzic na filmy 3D.

Ciekawi mnie jak będę widział obraz w OculusRift ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@srubok: Na tym przypadku fajnie widać, jak to działa. Jak spojrzysz normalnie, widzisz 3 żółte laski, jak spojrzysz stereoskopowo, widzisz 4 (w tym jedną trójwymiarową). Tak samo widać 6/7 fioletowych.
@Colis: Gimnastyczka z rozpostartymi nogami. Pewnie masz wklęsłe, bo jak zbliżasz twarz na obrazu robisz za dużego zeza. Można zrobic zeza, ale delikatnie, tak, żeby kolory i kształty były rozmazane, ale prostokąt całości obrazka musi zostać prostokątem. Pewnie masz dwa prostokąty nachodzące na siebie.
@monalisssa: a widzenie można łatwo wytrenować, odległość jakieś 20-30 cm od monitora i próbować zezować, skupiać wzrok za monitorem, pomaga też przystawienie palca wskazującego między oko a monitor bliżej monitora, skupienie wzroku na palcu i przeniesienie go na monitor bez tracenia skupienia. Jak zaskoczysz to już potem automatycznie widzisz.
@monalisssa: Stereogram – obraz przedstawiony na płaszczyźnie w taki sposób, aby sprawiał wrażenie trójwymiarowego.
To co wrzuciłeś/aś to nie stereogram tylko jakieś gówno z painta.
@monalisssa: Ja tam nic nie widzę. Na teście okulistycznym na kierowcę poległem na 5 zestawie kółeczek gdzie trzeba określić które jest bliżej. Widziałem coś na 1 stereogramie z 5 w jakie się wpatrywałem. Widać taka wada wzroku :(.