Wpis z mikrobloga

UWAGA! UWAGA! #achtungachtung Ważne #ogloszenie #oswiadczenie przybywajcie #rozowepaski i #niebieskiepaski

Od jutra wracam po tygodniu regeneracyjnym do swoich treningow #silownia #bieganie #plywanie #dieta #zdrowie - trzeba robić formę, a nie jakieś niefunkcjonalne kwadratowe bicepsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W związku z tym zrobię #usunkonto aby się nie rozpraszać serwisem ze śmiesznymi obrazkami jakim jest #wykop a ćwiczyć jak należy!

BĘDZIE 50 PLUSIKÓW TO ROBIE #usunkonto - żeby było szybciej, nie zawiedźcie mnie mirki ( ͡ ͜ʖ ͡)

##!$%@? czas rozpocząć.
  • 68
  • Odpowiedz
@patryk95: Sam jesteś stuleja. Ja trenuję akurat z Moją Dziewczyną. Nawzajem się napędzamy w pogoni za formą ;)
A jak nie chcesz tu być to nie bądź. Nie trzeba do tego szukać atencji i plusików na mirko. :P
  • Odpowiedz
@patryk95: Zamiast #!$%@?ć jakiś szajs zwyczajnie zacznij ćwiczyć, plan treningowy pewnie już masz. Zaplanuj sobie najbliższy trening i go zrób, tyle. Po co usuwać konto, to nie ma nic do rzeczy. Spędzasz za dużo czasu na wykopie? To rób coś innego, to co uważasz za słuszne. Ale jeśli chcesz usunąć konto to usuń, tylko co ma do tego poziom gówno wartej #!$%@? mierzonej gównoplusami?
  • Odpowiedz