Wpis z mikrobloga

Nie mamy dziś dobrej wiadomości...

Jeden z nas - Wykopowiczów - od wielu miesięcy walczył z białaczką. Kolejne etapy swojej walki z chorobą opisywał na Wykopie pod tagiem #gnidamabialaczke Niestety, @gnida84 przegrał swoją walkę z rakiem...

To bardzo przykra wiadomość. Chyba wszyscy mocno wierzyliśmy w to, że historia ta będzie miała swoje szczęśliwe zakończenie. Wierzyliśmy, że i tym razem uda się oszukać los. Niestety, nie udało się. Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci @Gnida84. W imieniu całego zespołu Wykop.pl, rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.


#wykop #wykopblog
  • 136
@wykop: Nie znałem go ani nie śledziłem jego historii. Przewijałem suwakiem mirko i tylko od czasu do czasu przewijał mi się jego nick i tag. Mimo to wiadomość o jego odejściu uderzyła mnie, tak jakby to była osoba, którą znam osobiście. Zdałem sobie sprawę, że problemy mirków z #feels i #depresja są niczym o ile nie zahaczają o zdrowie i zdrowie ich najbliższych. Zdrowie jest najważniejsze, reszta to błahostki.
@DrDevil: nie określa. Przeczytaj definicję raka. Białaczka nie jest rakiem. I tyle, a to, jak mawiają niedoedukowani ludzie nie powinno być argumentem, bo na tej zasadzie bynajmniej = przynajmniej.
To dziwne uczucie,jak jest smutno z powodu śmierci kogoś,kogo się osobiście nie znało. Wykop jednoczy ludzi,nawet czytanie czyichś wpisów,chociażby właśnie tych gnidy z tagu #gnidamabialaczke w jakiś sposób sprawia,że ta osoba staje się nam bliska. I ta świadomość,że już nigdy nie będzie tam nic więcej nowego napisane... Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny i przyjaciół.