Wpis z mikrobloga

  • 734
Kompletnie straciłem szacunek do kobiet. Wiem, uogólniam, ale zawsze jak spotykam jakąś nieznajomą, mam przed oczami te s---------y, z którymi pracuję. Tak Wam, #rozowepaski, spierdzieliły wizerunek moje kochane współpracowniczki.
Wtem, kierowniczka dziś oznajmiła, że będziemy mieć nową osobę na okresie próbnym. Oczywiście, że dziewczynę. Informacje beznamiętnie przyjąłem do wiadomości i dalej wróciłem do knucia planów wojennych wymierzonych w serce gniazda, w samą karaczanową królową, laskę, która mnie bezpodstawnie p-----------a do przełożonych.
No i weszła ta nowa. Bez p-----------a drzwiami jak w oborze. Skromna, uderzająca niespotykaną urodą. Brunetka, przestraszona, jakto pierwszy dzień w pracy. Nie powiem, ujęła mnie ta skromność na tle koleżanki w------------j bigmaka nad biurową klawiaturą. Cholera, nawet nie pamiętam jak się nazywa, za to błyszczy niczym diament wrzucony w gniazdo s----------a. Siedzi koło mnie. Nauczę ją wszystkiego, mam nadzieję, że moja samotna walka się zakończy i zacznie się formować mały, opozycyjny do różowego s----------a oddział dywersyjny. Fajna ta dziewczyna, taka w każdym calu normalna i nawet śmieci na biurku nie ma.

P.S. dzisiaj znowu mnie p-----------a ta menda xD
#rozowykorposwiat
Krachu - Kompletnie straciłem szacunek do kobiet. Wiem, uogólniam, ale zawsze jak spo...

źródło: comment_jIdK5hA1bkFhvrbOnbpDdvph8PKtXH7s.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krachu:

skromna

w każdym calu normalna

nawet śmieci na biurku nie ma


Ty myślisz, że jak tamte babsztyle przyszły pierwszy raz do pracy, to takie nie były ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
@Krachu: Za każdym razem, gdy wychodzisz od różowych zostawiaj włączony dyktafon - będziesz wiedział po powrocie co za twoimi plecami knuły i co tak naprawdę o tobie myślą, włącznie z "perełką" :)
  • Odpowiedz
@Kliko:

Ty myślisz, że jak tamte babsztyle przyszły pierwszy raz do pracy, to takie nie były ( ͡º ͜ʖ͡º)?


Dokładnie. Każda biurowa grażyna była kiedyś młoda, świeża i nawet miła.
  • Odpowiedz
@Krachu: uwaga, bo skumpluje się z wykopkiem, który ma z całą resztą na pienku, zamiast z grupka innych różowych... Nie chcę Ci źle wrozyc, ale gdyby tak zrobiła to źle to by świadczyło o jej instynkcie samozachowawczym i takich tam :/
  • Odpowiedz